Роздільна прийняла бюджет

26 грудня 2018 р. 16:27

На тому тижні відбулося пленарне засідання останньої в цьому році, ХХХІV сесії Роздільнянської міської ради, головним питанням порядку денного було прийняття міського бюджету на 2019 рік.

На засіданні були присутні 19 депутатів з 26, а порядок денний складався з 93 питань, 75 з яких стосувались розподілу земельних ділянок і оформлення документів на нерухомість. Депутати проголосували за контрольні цифри селищного бюджету на наступний рік: у 2019 році доходи міського бюджету складуть 33 мільйони 651 тисяча 981 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 32 мільйони 468 тисяч 381 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 1 мільйон 183 тисячі 600 гривень.

Депутати доповнили Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Роздільна на 2017-2021 роки п’ятьма пунктами. Поновлені на 2019-2020 роки програми «Безпечне місто», «Милосердя в дії» і «Розвитку та енергозбереження житлово-комунального господарства і благоустрою».

Також затвердили дві нові, які почнуть діяти тільки у наступному році — «Програма висвітлення діяльності Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету на 2019-2020 роки» і «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин на 2019-2020 роки».

У інші міські програми внесли пункт про висвітлення у засобах масової діяльності подій, передбачених програмами.  Також депутати підтримали рішення про 100% надбавку міському голові у разі високих досягнень у праці або за виконання особливо важливої роботи. І делегували до районного бюджету кошти у сумі 828 тисяч 111 гривні на утримання дошкільних навчальних закладів міста.

Нагадаємо, у Роздільній відкрили районний Центр комплектування та соціальної підтримки, який почне повноцінну роботу вже в січні 2019 року. 

ФОТО: В.Бондаренко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Офицера управления Службы безопасности Украины в Одесской области подозревают в присвоении денег, выделенных на командировочные расходы. Расследование ведет Государственное бюро расследований, отмечает издание 368.mediа. В ГБР получили материалы из управления внутренней безопасности СБУ о возможном коррупционном проступке сотрудника. Указывается, что офицер преступил закон во время командировки в Краматорск. С 26 … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области объявил тендер для выбора компании-поставщика четырех комплектов фиксирования судебного заседания в режиме звуко-записи видео-записи, и видеоконференцсвязи (без TV панелей). Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Суд намерен провести открытые торги 2 декабря. Ожидаемая стоимость закупки - 320 тысяч гривень. То есть за один комплект … читати далi

Кабинет министров Украины поддержал проект усиления системы морской безопасности и охраны границы благодаря покупке 20 патрульных кораблей французской компании ОСЕА, стоимостью 136,5 миллионов евро. Об этом сообщил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков. Министр отметил, что в ближайшее время правительства Украины и франции подпишут соответствующий договор, после чего его должен … читати далi

Коммунальное некоммерческое предприятие «Городская клиническая больница № 11» Одесского городского совета объявило тендер для выбора компании, которой заплатят за услуги по предоставлению питания больным. Соответствующее определение опубликовано в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, руководство больницы готово заплатить 45 миллионов 785,6 тысяч гривень за 408 тысяч 800 порций еды … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР