Роздільна прийняла бюджет

26 грудня 2018 р. 16:27

На тому тижні відбулося пленарне засідання останньої в цьому році, ХХХІV сесії Роздільнянської міської ради, головним питанням порядку денного було прийняття міського бюджету на 2019 рік.

На засіданні були присутні 19 депутатів з 26, а порядок денний складався з 93 питань, 75 з яких стосувались розподілу земельних ділянок і оформлення документів на нерухомість. Депутати проголосували за контрольні цифри селищного бюджету на наступний рік: у 2019 році доходи міського бюджету складуть 33 мільйони 651 тисяча 981 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 32 мільйони 468 тисяч 381 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 1 мільйон 183 тисячі 600 гривень.

Депутати доповнили Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Роздільна на 2017-2021 роки п’ятьма пунктами. Поновлені на 2019-2020 роки програми «Безпечне місто», «Милосердя в дії» і «Розвитку та енергозбереження житлово-комунального господарства і благоустрою».

Також затвердили дві нові, які почнуть діяти тільки у наступному році — «Програма висвітлення діяльності Роздільнянської міської ради та її виконавчого комітету на 2019-2020 роки» і «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин на 2019-2020 роки».

У інші міські програми внесли пункт про висвітлення у засобах масової діяльності подій, передбачених програмами.  Також депутати підтримали рішення про 100% надбавку міському голові у разі високих досягнень у праці або за виконання особливо важливої роботи. І делегували до районного бюджету кошти у сумі 828 тисяч 111 гривні на утримання дошкільних навчальних закладів міста.

Нагадаємо, у Роздільній відкрили районний Центр комплектування та соціальної підтримки, який почне повноцінну роботу вже в січні 2019 року. 

ФОТО: В.Бондаренко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский городской голова Геннадий Труханов пояснил переносы первой в этом году сессии городского совета планами на поездку в суд и Марракеш.  Как пояснил городской голова, первый раз перенесли сессию из-за того, что на 4 февраля назначено судебное заседания, а второй раз из-за того, что делегацию Одесского муниципалитета пригласили в Марокканский … читати далi

Судьи Высшего антикоррупционного суда продолжат 24 января заслушивать доказательства по делу о возможной подаче Одесским городским головой Геннадием Трухановым недостоверной информации в электронных декларациях.  Судьи 23 января заслушали часть доказательств обвинения в закрытом режиме.  Высший антикоррупционный суд Украины 9 декабря приступил к исследованию доказательств по делу о недекларирование имущества гражданской жены городским головой … читати далi

Національна спілка журналістів України оприлюднила результати моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України» за підсумками 2019 року, що проводила спільно з партнерськими організаціями, та констатувала, що після столиці Одеса є найнебезпечнішим містом для працівників засобів масової інформації. Як повідомили у НСЖУ, торік було зафіксовано 75 інцидентів із застосуванням сили щодо журналістів в … читати далi

Измаильский городской совет на сессии 31 января намерен рассмотреть вопрос о передаче нежилых помещений в городе в управление отдела образования. Речь идет о помещениях детских садов «Ивушка» и «Светлячок», которые предполагается отремонтировать и сдать в эксплуатацию.  На своей официальной странице в сети Facebook городской голова Андрей Абрамченко пояснил, что в этом году планируют … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР