Нацрада протягом 15 днів розгляне заяву Ахметова щодо анулювання ліцензії його ЗМІ

14 липня 2022 р. 17:42

ЗМІ медіа

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розгляне заяву «Медіа Групи Україна» щодо анулювання ліцензії телеканалів впродовж 15 днів.

Про це перший заступник голови Нацради Валентин Коваль розповів у коментарі Суспільному.

"Так, заява на анулювання ліцензії надійшла. За законом упродовж 15 діб комісія має ухвалити рішення. Наступне засідання анонсоване на 21 липня, це четвер. Зараз формується порядок денний цього засідання", — зазначив він.

Раніше голова Нацради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк розповіла, що коли Нацрада отримає заяву, ці частоти залишаться в розпорядженні Національної ради.

"Відповідно вони можуть бути передані на конкурс, щоб хто забажав — взяв участь в конкурсі і почав там (на цих частотах) мовити. Але конкурс під час воєнних дій не проводиться. Таким чином можна думати, що власник вирішив не вкладатись зараз у медіабізнес, якщо це можна назвати бізнесом сьогодні...", — сказала Ольга Герасим'юк.

Раніше олігарх Рінат Ахметов заявив, що Медіа Група Україна, яка йому належить, відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій каналів і від ліцензій друкованих медіа в Україні.

У листопаді 2021 року президент України Володимир Зеленський невідкладно підписав ухвалений Верховною Радою Закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Антиолігархічний закон забезпечує правові рамки для відокремлення великого бізнесу від політичної боротьби та для обмеження деструктивного впливу привілейованих (олігархічних) інтересів на економічне життя України.

Встановлюються чіткі критерії для визначення олігархів та вимоги до прозорості контактів політичних діячів і посадових осіб з олігархами або їхніми представниками.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР