Обвинувачене у мільйонній шкоді довкіллю КП пояснює все карантином

24 грудня 2021 р. 12:20

COVID-19 Одеса екологія

Керівництво комунального підприємства "КП-Сервіс" Знам’янської сільської ради колишнього Іванівського району Одеської області, пояснило відсутність в нього дозволу на використання 15 артезіанських свердловин карантинними обмеженнями.

Відповідний лист надійшов від підприємства на пошту редакції ІзбірКому

У листі директор комунального підприємства "КП-Сервіс" Василь Сидорак визнає, що процедура отримання дозволів затягнулася на півтора роки, проте пояснює цю затримку карантином через коронавірус.

"Справді, процедура отримання Дозволу на спеціальне водокористування затягнулась на півтора роки. Але не через дії чи бездіяльність підприємства. А через коронавірусні обмеження. Компанія, яка готувала документацію неодноразово інформувала, що внаслідок цих карантинних коронавірусних обмежень органи виконавчої влади значно уповільнили свою роботу. Документація проходила погодження в обласному секторі Державного агентства водних ресурсів та департаменті екології Одеської ОДА. І в цій історії виходить наступне - два державні органи  довго розглядали документацію, а третій державний орган через це тепер висуває нам претензію. За логікою екологічної інспекції, поки робилась документація весь населений пункт, а це біля чотирьох тисяч жителів і суб’єктів господарювання мали півтора роки сидіти без води і чекати документацію. Що це як не абсурд і кретинізм?! У нас і без того рівень поваги і довіри до державних органів невеликий, і подібні дії точно їх не збільшать", – прокоментував Василь Сидорак.

Він також не виключає політичне підґрунтя претензій інспекції.

"Не виключаю, що ця історія має і політичну складову. Трохи більше, ніж через місяць спливає термін дії мого контракту зі Знам’янською сільською радою. Подейкують, що сільський голова хоче бачити на цій посаді лояльного і слухняного директора. Звідси і ці приїзди екологів", – зазначив Василь Сидорак.

За даними КП, станом на 22 грудня 2021 року воно здійснює забір води на підставі дозволу на спеціальне водокористування.

Нагадаємо, Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) притягнула до адміністративної відповідальності посадовців комунального підприємства "КП-Сервіс" Знам’янської сільської ради. 

Раніше Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу оштрафувала посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю "Союз", а також вимагає в підприємства сплати 13,6 мільйонів гривень.

Одеський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні адміністративного позову Приморської районної адміністрації Одеської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю "ТВ-СЕРРУС".

Господарський суд Одеської області виніс рішення стягнути з АТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» збиток у сумі понад 248 тис грн. При проведенні планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства АТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» інспектори встановили факт забору води загальним об’ємом 52,5 тис. куб м з підземних водоносних горизонтів при відсутності дозволу на спеціальне водокористування.  

А також Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) оштрафувала комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» на суму понад 439 тисяч гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР