В Одесской мэрии выяснили, кто спилил деревья в «Антарктике»

18 березня 2019 р. 11:20

Сотрудники муниципалитета установили заказчика сноса деревьев на территории бывшего оздоровительного лагеря «Антарктика».

Как стало известно в ходе аппаратного совещания сегодня, 18 марта, по информации Департамента коммунальной собственности, владельцем дома по адресу где снесли деревья является некий Валентин Могильников, однако прав собственности на участок у него нет.

По данным ГАСКа Одесского горсовета, также ему не выдавали разрешения на подготовительные работы, которые предполагали снос зеленых насаждений.

Департамент экологии установил, что в общей сложности на территории бывшего лагеря спилили 150 единиц зеленых насаждений, ущерб оценен более чем в 385 тысяч гривень. Юридически земля принадлежит территориальной громаде Одессы.

В свою очередь городской голова Одессы Геннадий Труханов поручил заместителю Петру Рябоконю проконтролировать поступление документов от этого одессита в ГАСК.

«Они же не просто так спилили, наверное, собираются что-то там строить, а значит, будут обращаться за разрешениями. Прошу проконтролировать подачу документов и проинформировать меня, чтобы потом проинформировать весь город», - распорядился мэр.

Напомним, два участка площадью 0,2 гектара на Французском бульваре, 54/14 планируют отвести фирме «ДМ Консалтинг» сроком на 20 лет.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеська міська територіальна виборча комісія обробила вже 101 протоколів від дільничних виборчих комісій стосовно виборів в обласну раду, та 111 протоколів стосовно обрання членів Одеської районної ради. Про це повідомили в територіальній комісії. Зазначимо, що  в місті нараховується 364 дільничних виборчих комісій. Нагадаємо, 26 жовтня Одеська міська територіальна виборча комісія станом … читати далi

Співробітники поліції, які супроводжували членів дільничної комісії до ТВК для здачі виборчої документації, помітили, як заступник голови комісії та секретар прямо на підвіконні в коридорі ставлять підписи за відсутніх членів ДВК на протоколах про підрахунок голосів, порушуючи процедуру оформлення та здачі виборчої документації. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління … читати далi

Пізно ввечері 26 жовтня члени дільничної виборчої комісії № ДВК 511026 (Чорноморськ Одеської області) під час здавання виборчої документації в міській територіальний виборчій комісії виявили відсутність пакету з бюлетенями на підтримку політичної партії «Довіряй ділам». Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, коли члени Чорноморської міської ТВК перевіряли комплектність пакетів з документацією, виявилась … читати далi

У зв’язку з низькою активністю участі мешканців міста в процесі онлайн - голосування за туристичний бренд міста Білгорода-Дністровського, конкурсна комісія всеукраїнського конкурсу туристичного бренду міста Білгорода-Дністровського вирішила продовжити строки онлайн-голосування до 8 листопада. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету.  Наразі охочим проголосувати пропонують три проєкти, за які можна віддати голос на «Єдина платформа місцевої … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР