Низькі темпи вакцинації та політична боротьба серед місцевих еліт на Одещині

09 грудня 2021 р. 13:34

COVID-19 Одеса

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні провів прессконференцію щодо епідемічної ситуації в Одеському регіоні, проведення кампанії вакцинації та політичних баталій на цьому фоні.

Учасниками стали:

Анатолій Бойко - голова Одеської обласної організації ВГО КВУ;
Поліна Бондаренко - політична аналітикиня Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва;
Ольга Сіра - заступниця редактора громадсько-політичної газети «Чорноморські новини»;
Олексій Буряченко - кандидат політичних наук, виконавчий директор "Міжнародна асоціація малих громад";
Михайло Шабанов - кандидат політичних наук, доцент кафедри політології ОНУ імені І. І. Мечникова;
Юрій Горбань - комунікативний менеджер Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, модератор.

Зокрема, експерти обговорили, що робити місцевій владі аби збільшити вакцинацію та бути готовою до майбутніх хвиль, як вплине «Одеська справа» на розподіл сфер впливу всередині регіону та чи реагує місцева влада на політичну участь населення.

Голова Одеської обласної організації ВГО КВУ Анатолій Бойко зазначив: "Зараз вертикаль виконавчої влади на Одещині є чи не найслабшою за весь період. У мене відчуття, що на сьогодні державну політику в нашій області більше проводять волонтери, громадянське суспільство, журналісти і будь-які інші небайдужі громадяни, але не ті, хто  мав би це безпосередньо робити. 

Одеська область – це Україна в мініатюрі. Тут є все - від одного краю до іншого, хіба що немає гір. Це непростий регіон, але він надзвичайно потужний, і, вирішивши всі ці виклики, можна напрацювати успішні рецепти для всієї країни".

Зазначимо, що Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні та Білорусі продовжує серію аналітичних матеріалів, присвячених оцінці згуртованості та стабільності в Одеській області. 

Дані цього дослідження охоплюють кейси з 1 жовтня по 21 листопада 2021 року, а також результати експертного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» з 16 по 26 листопада 2021 року серед активістів та представників громадського сектору Одеси та області.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Державна політика має «дві сторони»: технократичну – вирішення проблеми та «політичну» – балансування впливів та інтересів різних суспільних груп. Для демократичного врядування важливо не лише «отримувати результат», але й розуміти те, хто і як здійснює вплив, та як на це реагують ті, хто зазнає впливу. Тож у цьому випуску курсу експерти … читати далi

Деякі дуже жорстокі люди кажуть: «давайте ми краще перехворіємо на COVID-19, ніж вакцинуємося від нього».  Я відповідаю по-одеськи: «давайте, без давайте», тому що хворіти на COVID-19 – неприємно. Навіть якщо людина хворіє в легкій формі, наслідки можуть зберігатися декілька місяців. Наприклад, може не відчувати запахів, смаків. Люди взагалі забувають поїсти, … читати далi

Сьогодні, 13 січня, о 17:25 за київським часом, з бази Космічних сил США на мисі Канаверал стартує ракета з українським супутником «Січ-2-30». Траєкторія польоту Запуск буде здійснено з ракети Falcon 9. «Січ-2-30» має від'єднатися від розгінного блоку на круговій орбіті висотою 500 км та нахилом 97,25° через 1 годину 23 хвилини та 2 секунди після відриву ракети … читати далi

Житель селища Саврань на Одещині Сергій Низькохат створив відео про рідне містечко, пише Культурометр. Він знімав різні куточки Саврані та мальовничих околиць з висоти пташиного польоту у різні пори року, а потім склав ці записи в один ролик, де намагався показати простори та красу Саврані. Південь без міфів: Степова Україна … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР