Новий керівник поліції Одещини готовий співпрацювати з журналістами щодо захисту їх прав

26 серпня 2021 р. 19:02

ЗМІ Одеса поліція

В Головному управлінні Національної поліції в Одеській області представили нового керівника. Про це повідомив кореспондент ІзбірКома.

Новопризначеного очільника, генерала поліції третього рангу Миколу Семенишина, представив перший заступник Голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції Михайло Кузнєцов.

Після цього Микола Семенишин поспілкувався з журналістами. Генерал заявив, що планує зберегти всі корисні напрацювання, зроблені попереднім очільником ГУНП. Поки що він не готовий говорити про конкретний план заходів і зараз детально вивчає аналіз діяльності Головного управління. І про негайні зміни у команді наразі не йдеться. Микола Семенишин вважає, що через надто поспішні кадрові рішення з поліції останніми роками пішло чимало професіоналів. До речі, сам він на момент початку Євромайдану перебував на пенсії. Але потім через свою громадянську позицію вирішив повернутися до лав правоохоронних органів. 

Керівник ГУНП згадав про досвід роботи на Сході держави і висловив думку, що складна політична ситуація як всередині країни, так і ззовні впливає на Одеську область. Пріоритети його роботи - безпека громадян, боротьба з економічною злочинністю, безпека дорожнього руху. Щодо розслідування подій 2 травня в Одесі, головний поліціянт регіону поки що не готовий до предметної розмови з цього приводу і має вивчити ситуацію. 

Раз на два місяці Микола Семенишин планує публічно звітувати про роботу на посту начальника Головного управління. 

Кореспондент ІзбірКома нагадав генералу поліції, що Національна спілка журналістів України спільно з МВС, Національною поліцією, журналістами, медіа-експертами та медіа-юристами провели 9 липня публічні громадські слухання з питань безпеки журналістів Одеси та області. В слуханнях взяли участь тоді ще чинний заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, голова НСЖУ Сергій Томіленко, представники поліції та медіа. Учасники заходу обговорили питання нападів на журналістів в Одесі останніми роками і розслідування цих випадків, а також створення спільних робочих груп журналістами та правоохоронцями. Микола Семенишин сказав, що одна з запорук успішної роботи поліції - щільна взаємодія з пресою та взагалі з громадянським суспільством і що для нього це пріоритет. Щодо більш предментної роботи з масмедіа, очільник ГУНП готовий підтримувати такі дієві механізми, що призведуть до розв'язання проблем.  

Микола Семенишин закінчив Національну академію внутрішніх справ України та Подільський державний аграрно-технічний університет. Доктор юридичних наук зі спеціальності кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам'янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку.

З 2000 року очолював Деражнянський, а потім Кам'янець-Подільський МВ УМВС України в Хмельницькій області. В 2007 році призначений начальником курсу факультету  Київського Національного університету внутрішніх справ України.

У 2010 році — начальник Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області.

У 2011 році звільнений з органів внутрішніх справ у запас Збройних сил.

З 2009 по 2011 роки здійснював викладацьку діяльність у вузах України.

В 2011 році — заступник голови правління КП «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» м. Київ, а в 2012 р. — директор цього ж підприємства.

З липня 2014 року — начальник УМВС України в Івано-Франківській області.

З 17 березня 2015 року — начальник УМВС України в Хмельницькій області.

З 7 листопада 2015 року — начальник ГУНП в Хмельницькій області.

З 12 вересня 2017 року очолював ГУНП в Донецькій області.

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України та Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Нагадаємо, Головне управління Національної поліції в Одеській області опублікувало обіцяний перелік розслідувань правопорушень відносно журналістів. Щоправда документ було опубліковано лише 22 липня, хоча заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко доручив це зробити ще 12 липня. Окрім того, документ опубліковано лише в сканованому вигляді, без машиночитної версії.

Виконавчий комітет Одеської міської ради пропонує депутатам узгодити мережу стаціонарних засобів фіксації порушень правил дорожнього руху водіями міста. Техніка буде безкоштовно передана Міністерством внутрішніх справ. 

Фото: ГУНП

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР