Яким районам Одещини найбільше віддають перевагу переселенці

05 серпня 2022 р. 19:38

Одеса волонтер війна

Найбільше переселенців, які обрали для свого перебування Одеську область, віддають перевагу Одеському району. 

Відповідно до звіту про діяльність координаційного гуманітарного штабу Одеської області, в Одеському районі наразі зареєстровані 52 тисячі 357 переселенців причому безпосередньо в Одесі 31 тисяча 980 осіб.

На другому місці Ізмаїльський район - 12 тисяч 367 осіб, з яких 5 тисяч 527 мешкають безпосередньо в Ізмаїлі. На третьому - Подільський район  10 тисяч 234 переселенці. 

Болградський район обрали для проживання 8 тисяч 159 осіб, Білгород-Дністровський - 5 тисяч 330, а Березівський та Роздільнянський - 2 тисячі 967 та 2 тисячі 161 переселенець відповідно.

 Загалом станом на 3 серпня на облік як внутрішньо переміщені особи встали 93 тис. 575 осіб, в тому числі: - 29 тис 157 дітей  та 3 тис. 503 осіб з інвалідністю.

За даними Координаційних гуманітарних штабів при районних військових адміністраціях за липень 2022 року на території Одеської області гуманітарну допомогу отримали 71 тисяча 885 осіб.

Гуманітарну допомогу накопичують на 108 складах, один з яких в Румунії, а решта здебільшого в територіальних громадах. Безпосередньо в Одесі розташовані шість складів де накопичується "гуманітарка", ще сім в районних центрах.   

На 2 серпня на центральних складах накопичено 1670 палет гуманітарної допомоги, з них:

  • 705 палет продовольства;
  • 394 палет дитячих, гігієнічних та побутових товарів;
  • 388 палет одягу та інших речей.
  • 138 палет палет медичних вантажів.

Більше 3 тисяч палет накопичено нашими партнерськими складами, на яких зберігається біля 2 тисяч тонн продовольства.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Незважаючи на штормову погоду, в Чорному морі продовжують маневрувати близько десятка бойових кораблів ворожого флоту. Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь". Серед них напоготові чотири носії ракет типу "Калібр" та один великий десантний корабель.  Як зазначають у командуванні за підсумками неділі, важкою ствольною артилерією 152-го калібру обстріляно Миколаїв. Снаряди впали … читати далi

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних … читати далi

Виконавчий комітет Ренійської міської ради ухвалив рішення «Про погодження переліку та тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради»». Подібні рішення ухвалюються щорічно. Так, рік тому, 15 липня 2021 року виконком Ренійської міськради ухвалив рішення № 103 «Про затвердження Положення про платні … читати далi

Шеринг копій цифрових документів в Дії вже доступний у медичних закладах та при отриманні комунальних послуг у найвіддаленіших населених пунктах Одеської області. За інформацією пресслужби Одесбкої ОВА повідомив заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой. «Одними з перших медичних закладів забезпечили можливість шерити цифрові копії документів у Дії за … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР