В Одесі моряки штурмували Моррічсервіс

11 травня 2021 р. 13:37

корупція

Група моряків увірвалася в будівлю Моррічсервісу з вимогою скасувати іспит з підтвердження кваліфікації, згідно з наказом Міністерства інфраструктури. 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст Олег Михайлик

Спершу моряків в офіс не пустила охорона - перед ними зачинили двері. Тоді чоловіки прорвалися в установу самостійно. Тільки після цього до них вийшла представниця керівництва - заступниця директора Морречсервісу Вікторія Крижанівська.

Державне підприємство «Сервісний центр морського та річкового транспорту» засноване у 2018 році з метою побудови та надання прозорого сервісу для фізичних і юридичних осіб у сфері морського та річкового транспорту. 

Протягом 2019 року сервісні центри обслуговування було відкрито в Одесі, Ізмаїлі, Херсоні та Маріуполі. Працюють відділи забезпечення сервісу на морському та річковому транспорті в портах: Бердянськ, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ольвія, Південний, Рені, Скадовськ, Усть-Дунайськ, Херсон, Чорноморськ.

Засновано на державній власності та належить до сфери управління Державної служби морського та річкового транспорту України.

Міжнародна конвенція про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (International STCW Concention) вимагає від моряків усього світу раз в п'ять років отримувати підтвердження (endorsement) робочих дипломів. При цьому, якщо моряк за цей час відпрацював на судах мінімум 12 місяців, підтвердження має видаватися йому автоматично. Така система працює в більшості країн світу - від США і Євросоюзу до Росії. В Україні моряків зобов'язали здавати повторні іспити. Фахівці стверджують, що здати їх без хабаря неможливо. При цьому «такса» може становити кілька тисяч доларів.

ВІДЕО: Олег Михайлик

ВІДЕО: УСІ 

Нагадаємо, в лютому кількадесят осіб зібралися та перекрили трасу Київ-Одеса біля КПП "Дачне". За їх словами, вони протестують проти корупції в сфері підготовки моряків. 

Також близько 50 моряків зібралися на акцію протесту 25 січня в Одесі та перекрили трасу Одеса-Київ, вимагаючи, щоб до них приїхав голова Одеської обласної адміністрації.

Втім, за дві години після початку блокування протестуючі відкрили трасу та зібралися під будівлею Одеської обласної адміністрації. Там до них вийшла заступниця голови ОДА Світлана Фабрикант, яка заявила, що Сергій Гриневецький обізнаний із ситуацією і ОДА підготувала листа на ім'я президента та прем'єр-міністра із викладенням пропозицій щодо її виправлення. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Державний концерн «Укроборонпром» вирішив не продовжувати контракт з беззмінним протягом 32 років гендиректором Одеського авіаційного заводу Віталієм Юхачовим. Тимчасово виконуючим обов'язки керівника підприємства став головний інженер Володимир Шацьких, повідомляє «Думська». Віталій Юхачов народився 16 листопада 1949 року в місті Вяземському Хабаровського краю РРФСР. У 1973 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної … читати далi

Такі висновки можна зробити після аналізу даних, які були отримані в результаті щотижневого моніторингу одеського інформаційного простору командою проєкту “Infocrime Одеса” за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації.* Попереднього тижня в інформаційному просторі Одещини значно зросла кількість інформаційних маніпуляцій у порівнянні з усіма попередніми моніторинговими … читати далi

Причина сутички між співробітниками департаменту муніципальної безпеки і представниками охоронної фірми «Самсон» полягає у самовільному перекритті ділянки Курортного провулка, яку забудовник вважає частиною своєї прибудинкової території. Конфлікт  стався на території ЖК «Гагарін Плаза». Разом із «муніципалами» до висотки прийшов глава Приморської районної адміністрації Марат Корольов, а також інші представники міської влади, щоб демонтувати … читати далi

Станом на 1 липня 2021 року заборгованість із зарплати на підприємствах Одеси зменшилася на два мільйони порівняно з червнем, повідомив департамент аналітики та контролю міської ради. Зараз борг становить 17,3 млн грн, що майже вдвічі (або на 16,85 млн грн) менше, ніж на початок 2021 року. Рік тому, станом на 1 липня … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР