Спортивний комплекс в одеській спецшколі побудують за 184 мільйони

20 грудня 2021 р. 21:12

ОДА Одеса

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький затвердив проєкт будівництва спортивного комплексу Комунального закладу "Одеська спеціальна школа №93 Одеської обласної ради" за адресою Одеса, Малиновський район, вулиця Героїв Крут, 25А.

Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба адміністрації. 

Відповідно до проєкту будівництво коштуватиме 184 мільйони 163,8 гривні.  

З грудня 1999 року у школі працює комп'ютерний клас, у якому учні вчаться досконало працювати на комп'ютерах. Це дає їм змогу користуватися багатою електронною бібліотекою, готувати реферати і доповіді для виступів на уроках та позакласних заходах.

З 2011 року працює дошкільна група корекційного та реабілітаційного спрямування, головною метою якої є надання можливості дітям з вадами зору та складними порушеннями психофізичного розвитку засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, інтегруватися у дитячому колективі, підготуватися до навчання в школі.

Нагадаємо, голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький затвердив проєктну документацію на будівництво за проєктом "Будівництво багатофункціонального Палацу спорту, розташованого за адресою: м. Одеса, Малиновський район, вул. Центральний аеропорт, 2-Б".

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький підписав розпорядження про погодження проєктної документації на будівництво за робочим проєктом "Капітальний ремонт вул. Новощіпний ряд у м. Одесі".

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Найактивнішими імпортерами, товари з яких були ввезені в Україну у 2021 році через зону діяльності Одеської митниці стали Сполучені штати Америки, Туреччина та Китай. Про це повідомили у пресслужбі митниці. Доля США в імпорті товарів через Одеську митницю складає 33%, Туреччини - 15%, Китаю - 13%. Шість відсотків всіх імпортних … читати далi

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради провело тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт берегоукріплення №1 (між траверсами №2 і №3) і траверса №2 в районі пляжу "Аркадія" другої черги протизсувних споруд. Про це йдеться в системі електронних закупіель Prozorro. За даними системи, … читати далi

Пожежа, яку зафіксували 15 січня о 13:00 вздовж автошляху Одеса-Рені від 46 километрі до Кілярійського єрику вирувала понад добу до 20:00 16 січня та коштувала Нижнодністровському національному природному парку 440 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі нацпарку. Вигоріла ділянка має неправильну (мозаїчну) форму та займає приблизно 800 га. Під … читати далi

Служба безпеки України ліквідувала в Одесі підпільний центр з майнінгу криптовалют, який викрадав промислові обсяги електроенергії з державного об’єкта критичної інфраструктури. Про це повідомили у пресслужбі СБУ, стверджуючи, що діяльність центру могла призвести до надзвичайних ситуацій у транспортній сфері, у тому числі під час залізничних перевезень. За даними слідства, до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР