Спортивний комплекс в одеській спецшколі побудують за 184 мільйони

20 грудня 2021 р. 21:12

ОДА Одеса

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький затвердив проєкт будівництва спортивного комплексу Комунального закладу "Одеська спеціальна школа №93 Одеської обласної ради" за адресою Одеса, Малиновський район, вулиця Героїв Крут, 25А.

Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба адміністрації. 

Відповідно до проєкту будівництво коштуватиме 184 мільйони 163,8 гривні.  

З грудня 1999 року у школі працює комп'ютерний клас, у якому учні вчаться досконало працювати на комп'ютерах. Це дає їм змогу користуватися багатою електронною бібліотекою, готувати реферати і доповіді для виступів на уроках та позакласних заходах.

З 2011 року працює дошкільна група корекційного та реабілітаційного спрямування, головною метою якої є надання можливості дітям з вадами зору та складними порушеннями психофізичного розвитку засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, інтегруватися у дитячому колективі, підготуватися до навчання в школі.

Нагадаємо, голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький затвердив проєктну документацію на будівництво за проєктом "Будівництво багатофункціонального Палацу спорту, розташованого за адресою: м. Одеса, Малиновський район, вул. Центральний аеропорт, 2-Б".

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький підписав розпорядження про погодження проєктної документації на будівництво за робочим проєктом "Капітальний ремонт вул. Новощіпний ряд у м. Одесі".

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

17 серпня загинув військовослужбовець, житель села Баранове Іванівської громади Одеської області - Микола Марченко.  Як повідомив голова громади Віктор Лобач, 24-річний хлопець загинув внаслідок ракетного удару по Дніпропетровській області. "Йому через цю війну назавжди буде 24 роки. А мама - Єфросинія Іванівна залишилась без єдиного сина, дружина без чоловіка і … читати далi

Київський міжнародний інститут соціології опитав українців та з'ясував, що 59% з них в умовах війни дізнаються новини із соціальних мереж. І хоча телебачення зберігає значну популярність, але не домінує, як це було до 24 лютого, - повідомляє Матриця свободи. Дослідження складалося з двох частин: методом щоденного опитування (100 респондентів) та телефонних … читати далi

За всіма формами навчання функціонуватимуть заклади в 17 областях, причому усі заклади загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей працюватимуть за дистанційною формою. Також не працюватимуть за очною формою заклади в Запорізькій та Одеській областях. Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.  Міністр додав, що, на жаль, 1,3 … читати далi

Кабінет Міністрів України реорганізував чотири міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції. Про це йдеться у відповідній постанові уряду. Зокрема Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке керувалося з Дніпра приєднали до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, що керується з Одеси.  Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з керуванням у Львові приєднали до Південно-Західного міжрегіонального управління … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР