До студмістечка в Одесі без належних дозволів завезли будівельну техніку (оновлено)

08 червня 2021 р. 09:18

Одеса корупція освіта

Бульдозер та екскаватор під прикриттям співробітників невстановленої служби охорони, зламавши огорожу, вдерлись на територію Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

Про це повідомили у пресслужбі вишу, зазначивши, що йдеться про ділянку за адресою: Шампанський провулок, 2. 

Адміністрація вишу вважає, що відбувається спроба рейдерського захоплення ділянки.   

«Це чергова, третя з 2019 р., спроба незаконних домагань компанії «Мега Сіті ХХI» на території Одеського національного університету», - йдеться в повідомленні.

У березні 2021 року трактор з ковшем і вантажівка МАЗ також заїхали на територію студмістечка Одеського національного університету ім. Мечникова у Шампанському провулку. Проте тоді техніку супроводжували представники Приморської адміністрації міста, і свої дії вони пояснили необхідністю демонтажу бетонного блоку на алеї під'їзду до гуртожитків. 

На цій ділянці раніше розташовувалася лабораторія фізичних основ електронної техніки, але після того, як в 2005 році провалився дах будівлі, її вирішили знести. 

Ділянку огородили парканом, проте вже в 2007 році виявилося, що право власності на знесений будинок отримав одесит, який продав його компанії «Мега Сіті - XXI».

Виш звернувся до суду, проте тяганина ще не завершена. Юристам університету в управлінні земельних ресурсів повідомили, що означена ділянка взагалі зареєстрована як власність вишу. А от територія, на яку претендує «Мега Сіті - XXI», знаходиться за адресою: проспект Шевченка, 23-г, якої не існує. 

В свою чергу в компанії заперечують, що володіють неіснуючою земельною ділянкою, та стверджують, що адреса "проспект Шевченка , 23-г" зареєстрована в реєстрі прав власності як адреса об'єкта нерухомості.

ФОТО документів: 048.ua. 

16:22 Міністерство освіти і науки України заявило, що тримає ситуацію щодо конфлікту на території ОНУ під постійним контролем та сприятиме університету у відстоюванні інтересів у правовому полі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР