Одессита, который выбросил с четвертого этажа связанного кота, суд оштрафовал более чем на 3 тысячи гривень

04 червня 2020 р. 16:20

суд

Приморский районный суд Одессы признал 22-летнего одессита виновным в жестоком обращении с животными и оштрафовал его на 3,4 тысячи гривень.

Об этом сообщили в пресс-службе суда. 

Согласно административным материалам, правонарушитель связал лапы кота и выбросил его из окна четвертого этажа. Однако, это действие не прикрыла гибели животного.

Совершение данного административного правонарушения влечет наложение штрафа от двухсот до трехсот необлагаемых минимумов доходов граждан с конфискацией животного, если пребывание последней у владельца представляет угрозу для его жизни или здоровья.

Кроме того он должен заплатить судебный сбор в доход государства в размере 420 гривень.

Напомним, в ноябре 2018 года Верховная Рада Украины не поддержала в первом чтении проект закона № 6598 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно имплементации положений некоторых международных соглашений и директив ЕС в сфере охраны животного и растительного мира)».  

В июне 2017 года Верховная Рада Украины приняла закон №5119-1 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины, касающиеся введения гуманного отношения к животным». Этот закон поддержали 257 народных избранников, но только пятеро нардепов-одесситов. 

Тогда же в ноябре правоохранители Одесской области открыли два уголовных производства в отношении животных, которые две недели были в закрытом контейнере. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради провело тендер для обрання компанії, якій заплатить за капітальний ремонт (відновлення) покриття тротуарів Приморського бульвару. Аукціон відбувся 12 квітня за участю двох компаній: ТОВ «Будівельно-виробнича компанія "Пик-Строй"» та ТОВ «Енерго-Рост». Переможцем обрали ТОВ "Будівельно-виробнича компанія "Пик-Строй", яке погодилося працювати за 10 млн 548,5 тис. грн. Площа покриття, що підлягає капітальному ремонту, … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за минулий тиждень склало та направило до суду 14  адміністративних протоколів. За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено 3 адміністративних протоколи щодо таких осіб: Ольга Жукова, начальниця відділу Державного агентства автомобільних доріг України;  Вікторія Попович, колишня начальниця відділу Управління державної казначейської служби у … читати далi

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області затримали начальника одного з відділень територіального центру Міністерства оборони одразу після одержання 6 тисяч доларів США у якості другої частини від обумовленої суми неправомірної вигоди. Про це повідомили  у пресслужбі управління. За даними поліції, чоловік налагодив схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадян за допомогу … читати далi

Одеська обласна рада передбачила виділення 25 мільйонів гривень в рамках програми підтримки агропромислового комплексу «Аграрна Одещина». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Одеської обласної адміністрації Олег Муратов.  За його словами, п'ята частина з цих грошей буде спрямована на часткову компенсацію за електроенергію для подачі на зрошувані землі, по три мільйони … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР