За інформацією Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари, громада поступово самоорганізовується для більш ефективної протидії епідемії коронавірусу. Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко у традиційному дайджесті надає оперативну інформацію від різних служб про ситуацію в громаді щодо ситуації з коронавірусом станом на ранок 23 березня.
Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», станом на 9 годину 23 березня у місті Татарбунари та районі ситуація з коронавірусом та протидією його розповсюдження така. Епідеміологічна ситуація в районі контрольована, наразі фактів виявлення підозр на коронавірус немає. Працює міжвідомча рада, до якої входять спеціалісти-епідеміологи, спеціалісти-інфекціоністи та інші представники медичної галузі району. На своїх засіданнях вони приймають відповідні рішення, направлені на нерозповсюдження коронавірусу у районі. Районна лікарня та поліклінічне відділення працюють у режимі обмеженого доступу («масочний режим»), зупинені планові прийоми та операції. До поліклініки можуть звертатися лише ті особи, які мають виражені ознаки захворювання на ГРВІ.
ВИДЕО: cvu.od.ua
До населених пунктів району прибувають громадяни, які перебували в Італії, Польщі, Іспанії та деяких інших країн Європи. За словами заступниці генерального директора КНП «Татарбунарська центральна районна лікарня» Валентини Попадюк, деякі з прибулих спокійно розгулюють по місту та відвідують магазини, а також контактують з місцевими мешканцями. І це - незважаючи на обмеження, які встановлені карантином. Такі люди можуть навіть не знати, що вони є носіями коронавірусу. Лікарка звертається до усіх громадян, які прибули з країн, де критична ситуація з коронавірусом, бути вдома та не контактувати з іншими людьми. Вона просить родичів таких людей взяти на себе зобов’язання щодо придбання їм продуктів харчування та інших необхідних для життя речей та предметів.
В аптеках міста почали реалізовувати відсутні дотепер захисні маски та антисептичні препарати. Місцеві підприємці розпочали виготовляти захисні маски, які можна придбати на ринку міста. Як повідомила голова правління райспоживспілки Людмила Шульга, працюють торгові точки з реалізації продуктів харчування, побутової хімії та особистої гігієни. Бібліотечні заклади міста та району працюють в установленому режимі з урахуванням вимог карантину - про це повідомила керівник бібліотечної системи Любов Фадіна. Банківські установи працюють у пропускному режимі, від відвідувачів вимагають наявність маски та запускають обмежену кількість відвідувачів. Навчальні заклади міста та району, а також дитячі дошкільні заклади не працюють, - у них карантин до 3 квітня включно. Керівник апарату районного суду Надія Колесник повідомила, що районний суд працює з обмеженням проведення особистого прийому громадян та допуском в судові засідання осіб, які не є їхніми учасниками. Проводить прийом за домовленістю і приватний нотаріус Олександр Монастирліу, він надає консультації в он-лайн режимі та за телефоном (097) 926-98-93. У термінових та невідкладних випадках здійснює прийом та провадить нотаріальні дії.
Станом на 9 годин 23 березня місцева автостанція повністю призупинила свою роботу, працює лише комплекс продовольчих магазинів. Як повідомив Андрій Міхов, представник автостанції, на даний час виконуються вимоги чинного законодавства з питань карантину. Заступник начальника відділення поліції Олександр Мукієнко повідомив, що відділення працює в штатному режимі, оперативна ситуація в районі стабільна та контрольована, проводяться перевірки дотримання режиму карантину на території міста та району. Міська влада продовжує роботу по протидії та розповсюдженню коронавірусу у місті. Так, працівниками УМКВ на протязі 21-23 березня проведені заходи з дезінфекції на ринковій площі, дитячому майданчику та площі Центральній. Заступник міського голови Олександр Лєсніченко просить містян дотримуватися карантинних заходів, надавати інформацію щодо осіб, які прибули з-за кордону аби у подальшому вживати заходів щодо їх обстеження на наявність ознак захворювання на коронавірус.
Через карантинні обмеження майже ізольованими у своїх квартирах та будинках залишилися літні та хворі люди, які належать до групи найбільшого ризику та яким не рекомендують виходити на вулицю через епідемію Сovid-19. На базі Координаційного офісу безпеки планується створити оперативний сервіс взаємодопомоги з протидії коронавірусу в громаді. Він об’єднає тих, хто готовий допомогти з людьми, та людей, яким потрібна допомога. Також соціально відповідальний бізнес може допомогти з купівлею медичного обладнання для лікарні, власники швейних підприємств за участі волонтерів можуть шити медичні маски. Доречною буде і волонтерська діяльність щодо надання безкоштовних послуг нянь для дітей, батьки яких захворіли.
Від імені Координаційного офісу безпеки традиційно звертаємось до мешканців міста Татарбунари та району і закликаємо зберігати спокій, мити руки, бути відповідальними, довіряти перевіреній інформації та не поширювати чутки та фейки. Координаційний офіс безпеки працює в онлайн режимі, і для отримання правової допомоги можна звертатися за телефонами: (094)962-30-24 та 48-024.
За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 - летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків. Наразі найбільше випадків коронавірусу виявлено у Києві (29 випадків) та Чернівецькій області (25 випадків). В Одеській області наразі не підтверджено жодного випадку COVID-19.
Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.
Російський бомбардувальник Су-30 вчора, 2 липня, вдарив ракетою Х-31 по території бази відпочинку в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Про це повідомило оперативне командування "Південь". Постраждала лише господарча будівля, а значних руйнувань та займань не виникло - загиблих та постраждалих немає. Цьому передували два бомбові удари ворожих бомбардувальників Су-24, під прикриттям винищувача …
читати далi
На одному з пляжів на півдні Одеської області вибухнув невстановлений пристрій. За інформацією ОК "Південь", чоловіча компанія вирішила відпочити, незважаючи на заборону і попередження про мінну небезпеку вздовж всього чорноморського узбережжя та прибережних вод. Під час запливу в морі один з відпочивальників підірвався на невстановленому вибуховому пристрої, його тіло витягли на …
читати далi
Ключова ціль окупантів в Україні - це насправді не Донбас, а Одеса і повний контроль над Чорним морем. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. "Станом на зараз у них план мінімум - це просто анексія Херсонської області, план максимум - це, якщо вдасться, то тоді розвивати наступ …
читати далi
В Одесі відбулася церемонія прощання із захисником України, одеситом Павлом Челядником, який служив у батальйоні «Айдар» санітаром-стрільцем, - повідомляє АрміяInform. До повномасштабної війни Павло Челядник працював юристом-моряком. "Він завжди був усміхненим і випромінював особливе сяйво. Скрізь, хоч би де він був, навіть у продуктовому магазині, коли казав «здрастуйте» й усміхався, ніхто не залишався байдужим. Паша був наполегливим. Чого хотів — досягав. Коли …
читати далi
24 лютого Росія розпочала широкомасштабне військове вторгнення в Україну, оголосивши проведення "спеціальної військової операції" в Україні. Президент Росії Володимир Путін …
читати далi
Дочірнє підприємство "Південь" громадської організації "Одеська організація осіб з інвалідністю (інвалідів)" виставило на продаж складський майновий комплекс під зерно площею …
читати далi
Центральна виборча комісія розглянула питання визнання обраним народним депутатом України представника "Опозиційної платформи - За життя" замість Іллі Киви, якого …
читати далi
До 30-річчя Незалежності України 30 територіальних громад Волинської, Львівської та Полтавської областей отримають можливість стати партнерами першого набору Проєкту USAID …
читати далi
З 1 липня Україна почала експорт електроенергії потужністю 100 МВт до Румунії, що є початком комерційного обміну електроенергією між Україною …
читати далi
Близько 30 ромських жінок та дівчат з Одеської області завершили навчання з фінансової та інформаційної грамотності, яке складалось з трьох …
читати далi
Кабінет Міністрів України підтримав програму виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для підтримки окремих закладів та заходів у системі …
читати далi
На сайті Верховної Ради України з'явився текст проєкту Закону про заборону Московського патріархату на території України. Проєкт було подано ще …
читати далi
Російський бомбардувальник Су-30 вчора, 2 липня, вдарив ракетою Х-31 по території бази відпочинку в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Про це …
читати далi
Лідери та "еліта" так званої Придністровської молдавської республіки використовують громадянство України щоб купувати нерухомість в Одеській області та подорожувати світом. …
читати далi
Платіжна система - спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, який допомагає приймати платежі і переводити гроші, отримані від Користувача, Виданню. Діє на підставі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».
Пожертвування - перерахування Виданню грошових коштів з метою її фінансової або іншої підтримки в будь-якому розмірі - на розсуд Користувача.
Користувач - фізична особа, яка є фактичним користувачем сайту та / або його окремих матеріалів, дієздатна і досягла 18 років.
Правила - дані Правила оплати (здійснення добровільних безповоротних платежів на користь Видання).
Умови внесення пожертвувань
Користувач має можливість внести Пожертвування на користь Виданню на добровільній основі в розмірі фіксованої щомісячної або одноразової суми грошових коштів (конкретний розмір Пожертвувань Користувач визначає самостійно на власний розсуд).
Доступні способи переказу грошових кошти (Пожертвувань):
перерахування коштів за допомогою платіжної системи
перерахування коштів на зазначені банківські реквізити
перерахування коштів через краудфандінговий майданчик Patreon.
Здійснюючи Пожертвування (перераховуючи кошти на користь Видання), Користувач погоджується, що він робить його добровільно, свідомо і цілеспрямовано, що він не був введений в оману Виданням стосовно мети / розміру і повернення свого платежу. Також, здійснюючи Пожертвування, він підтверджує, що ознайомився з даними Правилами, згоден з ними і не буде пред'являти Виданню ніяких претензій / позовів ні в теперішньому часі, ні в майбутньому.
Внесення Користувачем грошових коштів в якості Пожертвування є одностороннім безповоротним перерахування таких коштів Виданню Користувачем. Здійснюючи Пожертвування, Користувач підтверджує, що є дієздатним особою, яка має право розпоряджатися грошовими коштами, що перераховуються Виданню.
Видання не несе відповідальності за помилки (в тому числі, технічні), збої або неточності в роботі, а також будь-які інші дії / бездіяльності з боку платіжних систем, банків і майданчики Patreon.
Видання не повертає Користувачеві внесені ним Пожертви ні за яких обставин, включаючи помилково або невірно вчинені ним оплати.
Видання залишає за собою право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення користувачів змінювати Правила. Оновлені / змінені Правила будуть публікуватися на сайті izbirkom.org.ua. Вступати в силу вони будуть з моменту опублікування таких змін / оновлення.
Користувач несе повну відповідальність за достовірність даних платіжної картки та іншої інформації, зазначеної ним при здійсненні Пожертвування.
Оберіть один з варіанті підтримки (Select a membership level). Наразі це 2,5, 9 або 20 євро на місяць.
Натисніть підтримати - Join
Пройдіть авторизацію Patreon. Можете зробити це за допомогою аутентифікації через свій акаунт Google, Facebook або заповнивши поля: Ім’я, електронна пошта, підтвердження електронної пошти та пароль.
В разі авторизації гугл чи фб вас пропустить далі одразу. У разі реєстрації пошти:
Оберіть країну
Оберіть зручний для вас спосіб оплати: paypal або картка. Сервісу потрібні номер картки (16 знаків), дата до якої вона діє, cvv код (зазвичай 3 цифри на звороті) та поштовий індекс.