В Одесской мэрии хотят использовать выделенные полосы для общественного транспорта как велодорожки

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения согласовывает с патрульной полицией возможность организации велодорожек в городе на полосах, выделенных для общественного транспорта.

Об этом сообщил директор департамента Александр Илько в ходе аппаратного совещания 10 февраля. 

По его словам, подобное уже практикуют в Киеве. На данный момент предполагается к началу курортного сезона в Одессе открыть новые велодорожки. Их обустроят на широких тротуарах и на полосах, выделенных для общественного транспорта. 

При этом Александр Илько отметил, что организация велодорожек осложняется необходимостью обособления их от общего потока автомобилей. 

Вице-мэр Петр Рябоконь, в свою очередь, выразил мнение, что велодорожки можно и дальше обустраивать на широких тротуарах, как уже существующие на улицах Долгой и Ольгиевской. Особенно это касается центра города, где дороги узкие, а движение автотранспорта очень напряженное.

В январе Александр Илько сообщил, что выделенная полоса для общественного транспорта на улице Ришельевской продемонстрировала свою эффективность, и в течение недели разработают проект создания таких полос на улицах, ведущих к поселку Котовского.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

Кількість летальних випадків серед пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 в Одеській області за добу зросла на 12 та сягнула 326 випадків.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації. Загалом за добу підтверджено цей діагноз в 364 осіб, а з початку пандемії в регіоні вже зафіксовано 21 тисяча 494 випадки інфікування коронавірусом.  … читати далi

В Одеській області Таїровська селищна територіальна виборча комісія 23 жовтня ухвалила рішення про зміни в тексті виборчого бюлетеню, натомість Білгород-Дністровська районна ТВК на 24 жовтня запланувала сформувати оновлений склад  Кароліно-Бугазької сільської ТВК. Як повідомляє ОПОРА, 22 жовтня Центральна виборча комісія своєю постановою достроково припинила повноваження всього складу Таїровської селищної територіальної … читати далi

«День тиші» почав діяти згідно зі статтею 52 Виборчого кодексу України від 24:00, 23 жовтня, й продовжуватиметься сьогодні, 24 жовтня, весь день.  В цей день законом заборонена будь-яка передвиборча агітація, в тому числі у вигляді масових заходів (концертів, вистав, зборів, спортивних змагань, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів, тощо), розповсюдження агітаційних матеріалів, публічних оголошень … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР