В Одесской мэрии хотят использовать выделенные полосы для общественного транспорта как велодорожки

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения согласовывает с патрульной полицией возможность организации велодорожек в городе на полосах, выделенных для общественного транспорта.

Об этом сообщил директор департамента Александр Илько в ходе аппаратного совещания 10 февраля. 

По его словам, подобное уже практикуют в Киеве. На данный момент предполагается к началу курортного сезона в Одессе открыть новые велодорожки. Их обустроят на широких тротуарах и на полосах, выделенных для общественного транспорта. 

При этом Александр Илько отметил, что организация велодорожек осложняется необходимостью обособления их от общего потока автомобилей. 

Вице-мэр Петр Рябоконь, в свою очередь, выразил мнение, что велодорожки можно и дальше обустраивать на широких тротуарах, как уже существующие на улицах Долгой и Ольгиевской. Особенно это касается центра города, где дороги узкие, а движение автотранспорта очень напряженное.

В январе Александр Илько сообщил, что выделенная полоса для общественного транспорта на улице Ришельевской продемонстрировала свою эффективность, и в течение недели разработают проект создания таких полос на улицах, ведущих к поселку Котовского.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

Жителі Ізмаїла вийшли 25 січня до будівлі виконавчого комітету на акцію протесту проти підвищення тарифів на тепло, воду та газ. Цього разу, міський голова Андрій Абрамченко вийшов до мітингувальників на зустріч і запропонував обговорити проблему в будівлі міської ради. Міський голова на зустрічі пояснив, що органи місцевої влади до формування тарифів … читати далi

У Доброславській селищній територіальній громаді колишнього Лиманського, а нині - Одеського району - триває конфронтація через місцеву музичну школу. ІзбірКом спробував з'ясувати причини інциденту.  Після місцевих виборів 2020 року в Україні почалися процеси передачі майна спільної власності громад у комунальну власність (простіше кажучи, районні ради мають передати майно - йдеться … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР