Одеській облраді запропонують відібрати право користуватися землею для будівництва біля школи «Олімпієць»

06 лютого 2020 р. 13:38

Одеська обласна рада

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко пропонує розірвати договір про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки 0,0552 га на проспекті Шевченка, 31-А.

Відповідний проєкт рішення він пропонує розглянути депутатам облради на найближчий сесії.

Як повідомили в пресслужбі Одеської облради, таке рішення викликане низкою порушень законодавства та невиконанням зобов'язань по здійсненню благоустрою прилеглої території.

«Ми з колегами по депутатському корпусу провели виїзну нараду, під час якої оглянули будівлю спортивного комплексу та прилеглу до нього територію. Чисельні порушення законодавства України та вимог протипожежної безпеки помітні неозброєним поглядом, тому спеціальною комісією було перевірено стан будівлі КУ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» та проведено огляд прилеглої земельної ділянки між спортивним комплексом та будівельним майданчиком багатоповерхівки», – повідомив голова обласної ради Сергій Паращенко.

Під час перевірки депутати виявили пошкодження на будівлі «Олімпійця», а також порушення містобудівного, земельного та цивільного законодавства України. Всі ці порушення та використання земельної ділянки не за цільовим призначенням призводять до руйнування будівлі «Олімпійця» й наносять збитки комунальній власності Одеської обласної ради, зазначили у пресслужбі.

Сервітут - це право користування землею, яке забезпечує іншому землекористувачеві можливість користування нею з певними обмеженнями, встановленими законом або договором.

Також звичаєве чи законом встановлене право користуватися чужим майном. Може бути встановлене щодо земельної ділянки, інших природних ресурсів (земельний сервітут) або іншого нерухомого майна для задоволення потреб інших осіб, які не можуть бути задоволені іншим способом. Сервітут може належати власникові (володарю) сусідньої земельної ділянки, а також іншій, конкретно визначеній особі (особистий сервітут).

Кабінет міністрів України виділив кошти на реконструкцію одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

У вересні Одеська обласна рада дозволила комунальному закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» укласти безстроковий договір сервітуту з правом проходу та проїзду на транспорті по наявному шляху на частину земельної ділянки площею 0,0552 га, розташована за адресою: Одеса, проспект Шевченка, 31-А.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР