Одеській облраді запропонують відібрати право користуватися землею для будівництва біля школи «Олімпієць»

06 лютого 2020 р. 13:38

Одеська обласна рада

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко пропонує розірвати договір про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки 0,0552 га на проспекті Шевченка, 31-А.

Відповідний проєкт рішення він пропонує розглянути депутатам облради на найближчий сесії.

Як повідомили в пресслужбі Одеської облради, таке рішення викликане низкою порушень законодавства та невиконанням зобов'язань по здійсненню благоустрою прилеглої території.

«Ми з колегами по депутатському корпусу провели виїзну нараду, під час якої оглянули будівлю спортивного комплексу та прилеглу до нього територію. Чисельні порушення законодавства України та вимог протипожежної безпеки помітні неозброєним поглядом, тому спеціальною комісією було перевірено стан будівлі КУ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» та проведено огляд прилеглої земельної ділянки між спортивним комплексом та будівельним майданчиком багатоповерхівки», – повідомив голова обласної ради Сергій Паращенко.

Під час перевірки депутати виявили пошкодження на будівлі «Олімпійця», а також порушення містобудівного, земельного та цивільного законодавства України. Всі ці порушення та використання земельної ділянки не за цільовим призначенням призводять до руйнування будівлі «Олімпійця» й наносять збитки комунальній власності Одеської обласної ради, зазначили у пресслужбі.

Сервітут - це право користування землею, яке забезпечує іншому землекористувачеві можливість користування нею з певними обмеженнями, встановленими законом або договором.

Також звичаєве чи законом встановлене право користуватися чужим майном. Може бути встановлене щодо земельної ділянки, інших природних ресурсів (земельний сервітут) або іншого нерухомого майна для задоволення потреб інших осіб, які не можуть бути задоволені іншим способом. Сервітут може належати власникові (володарю) сусідньої земельної ділянки, а також іншій, конкретно визначеній особі (особистий сервітут).

Кабінет міністрів України виділив кошти на реконструкцію одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

У вересні Одеська обласна рада дозволила комунальному закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» укласти безстроковий договір сервітуту з правом проходу та проїзду на транспорті по наявному шляху на частину земельної ділянки площею 0,0552 га, розташована за адресою: Одеса, проспект Шевченка, 31-А.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації провів тендер для обрання постачальника службового автотранспорту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи аукціон відбувся 30 вересня за участю двох компаній: ТОВ "Віді Гранд" та ПП "Технік-Центр". Переможцем … читати далi

Поліцейські Кілії в Одеській області встановлюють обставини травмування десятикласника та вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 120 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства). Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції в Одеській області.  За даними правоохоронців, під час занять 15-річний учень вийшов з … читати далi

У вересні одеські політичні діячі активізували використання соцмереж для рекламування партій та кандидатів на посаду Одеського міського голови. Представники Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області проаналізували публічні сторінки політиків та місцевих осередків партій за період з 27 серпня по 25 вересня, і виявили кілька десятків публікацій, котрі мали застереження як … читати далi

Кабінет міністрів України виділив додаткові дотації на утримання медичних закладів шістьом районним бюджетам Одеської області.  Таке рішення Кабмін затвердив на засіданні 30 вересня.  Загальна сума коштів - 17 мільйонів 537 тисяч гривень.  Зокрема 3 мільйони 594 тисячі додатково виділили Білгород-Дністровському району, 2,1 мільйони Кодимському, 2,8 - Миколаївському, 4 мільйони 968 тисяч … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР