Одеській облраді запропонують відібрати право користуватися землею для будівництва біля школи «Олімпієць»

06 лютого 2020 р. 13:38

Одеська обласна рада

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко пропонує розірвати договір про встановлення безстрокового платного земельного сервітуту на частину земельної ділянки 0,0552 га на проспекті Шевченка, 31-А.

Відповідний проєкт рішення він пропонує розглянути депутатам облради на найближчий сесії.

Як повідомили в пресслужбі Одеської облради, таке рішення викликане низкою порушень законодавства та невиконанням зобов'язань по здійсненню благоустрою прилеглої території.

«Ми з колегами по депутатському корпусу провели виїзну нараду, під час якої оглянули будівлю спортивного комплексу та прилеглу до нього територію. Чисельні порушення законодавства України та вимог протипожежної безпеки помітні неозброєним поглядом, тому спеціальною комісією було перевірено стан будівлі КУ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» та проведено огляд прилеглої земельної ділянки між спортивним комплексом та будівельним майданчиком багатоповерхівки», – повідомив голова обласної ради Сергій Паращенко.

Під час перевірки депутати виявили пошкодження на будівлі «Олімпійця», а також порушення містобудівного, земельного та цивільного законодавства України. Всі ці порушення та використання земельної ділянки не за цільовим призначенням призводять до руйнування будівлі «Олімпійця» й наносять збитки комунальній власності Одеської обласної ради, зазначили у пресслужбі.

Сервітут - це право користування землею, яке забезпечує іншому землекористувачеві можливість користування нею з певними обмеженнями, встановленими законом або договором.

Також звичаєве чи законом встановлене право користуватися чужим майном. Може бути встановлене щодо земельної ділянки, інших природних ресурсів (земельний сервітут) або іншого нерухомого майна для задоволення потреб інших осіб, які не можуть бути задоволені іншим способом. Сервітут може належати власникові (володарю) сусідньої земельної ділянки, а також іншій, конкретно визначеній особі (особистий сервітут).

Кабінет міністрів України виділив кошти на реконструкцію одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

У вересні Одеська обласна рада дозволила комунальному закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» укласти безстроковий договір сервітуту з правом проходу та проїзду на транспорті по наявному шляху на частину земельної ділянки площею 0,0552 га, розташована за адресою: Одеса, проспект Шевченка, 31-А.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко підписав розпорядження щодо скликання пленарного засідання тридцять третьої позачергової сесії обласної ради 9 квітня. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної ради.  Рекомендовані для розгляду на сесії обласної ради питання: про надання доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією … читати далi

Перше засідання оперативного штабу з протидії коронавірусу в Татарбунарському районі, який створили 1 квітня, відбулося 6 квітня. До складу штабу, зокрема, увійшов Леонід Семененко, керівник Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах, який більше трьох років розвиває формат безпечної громади, включно з громадським здоров’ям. 1 квітня 2020 року розпорядженням Геннадія Чебана, керівника робіт … читати далi

Одесский апелляционный суд отказал исполнительному комитету Одесского городского совета в удовлетворении жалобы на решение Приморского суда Одессы, и теперь горсовет обязан выплатить одесситке 168 тысяч гривень материального и две тысячи морального ущерба из-за поврежденного деревом автомобиля. Как следует из постановления суда, эта история началась в сентябре 2017 года. Одесситка обратилась … читати далi

Количество подтвержденных случаев инфицирования коронавирусом в Одесской области не изменилось с вечера 6 апреля, однако количество обратившихся с подозрением за сутки выросло. Как сообщили в пресс-службе Одесской областной администрации, если за сутки 5 апреля бригады экстренной медицинской помощи 11 раз выезжали по вызову о подозрении на возможное заражение коронавирусом COVID-19  то за … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР