На Одещині оцінять службову діяльність керівників райдержадміністрацій

06 травня 2020 р. 22:07

ОДА РДА

Керівники районних державних адміністрацій Одеської області та структурних підрозділів пройдуть моніторинг та оцінку службової діяльності.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОДА.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №35, голови проходитимуть перевірку результатів роботи за 28 показниками. При цьому ступінь їхньої особистої відповідальності посилиться.

«Показники щоквартального моніторингу керівників та голів РДА вплинуть на загальний рейтинг регіонів України. За цими показниками ми бачитимемо, наскільки ефективним є керівництво того чи іншого району. За результатами введеного моніторингу та оцінки буде зрозуміло, хто як працює на своєму рівні та відповідно до цього прийматимуться рішення», — зазначив керівник Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

У Департаменті економічної політики та стратегічного планування наголошують, що моніторинг діяльності проводитиметься шляхом розрахунків рейтингової оцінки районів. За основу візьмуть дані офіційної статистики та інформації від структурних підрозділів облдержадміністрації та центральних органів виконавчої влади.

Завдяки результатам проєкту рейтингування діяльності голів та керівників, будуть враховані різні показники виконання бюджетів, також дані з приводу середньої заробітної плати, інші показники. Рейтинг має дозволити збільшити публічність результатів діяльності керівників усіх рівнів.

Нагадаємо, в грудні минулого року Кабінет міністрів заявив про намір проводити системну оцінку характеристик роботи губернаторів з 2020 року і той чиновник, який систематично не показувати результати - буде звільнений з посади.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Усі учасники судового провадження у справі про пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, який на вулиці Троїцькій проігнорували його. Про це повідомили у пресслужбі Приморського районного суду.  Через те, що явка цих людей визнана судом обов’язковою засідання відкладено до 3 серпня на 15:30. Нагадаємо, до Приморського районного суду … читати далi

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора та продовжив строк дії процесуальних обов’язків, які покладені на колишнього заступника начальника Головного управління Національної поліції Одеської області. Як повідомили у пресслужбі суду,  підозрюваний зобов’язаний прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду; повідомляти слідчого, прокурора, слідчого суддю, суд про зміну … читати далi

Наступного року частиною національного проекту «Велике будівництво» стане відновлення 100 культурних об’єктів, серед яких  Одеський художній музей. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. «Вперше за 30 років незалежності ми реально зможемо відновити історико-культурну спадщину. Яка, подекуди, в критичному стані – занедбана … читати далi

Очередное заседание по делу бывшего первого заместителя председателя Одесской облгосадминистрации Александра Орлова, которого подозревают в причастности к организации массовых беспорядков, а также избиению участников акции и журналистов 19 февраля 2014 года состоялось в Приморском суде 8 июля. Суд допросил еще двух свидетелей - Александра Румилиатиса и Дмитрия Волошенкова, сообщает Odessa.online. Первый возглавляет … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР