На Одещині оцінять службову діяльність керівників райдержадміністрацій

06 травня 2020 р. 22:07

ОДА РДА

Керівники районних державних адміністрацій Одеської області та структурних підрозділів пройдуть моніторинг та оцінку службової діяльності.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОДА.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №35, голови проходитимуть перевірку результатів роботи за 28 показниками. При цьому ступінь їхньої особистої відповідальності посилиться.

«Показники щоквартального моніторингу керівників та голів РДА вплинуть на загальний рейтинг регіонів України. За цими показниками ми бачитимемо, наскільки ефективним є керівництво того чи іншого району. За результатами введеного моніторингу та оцінки буде зрозуміло, хто як працює на своєму рівні та відповідно до цього прийматимуться рішення», — зазначив керівник Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

У Департаменті економічної політики та стратегічного планування наголошують, що моніторинг діяльності проводитиметься шляхом розрахунків рейтингової оцінки районів. За основу візьмуть дані офіційної статистики та інформації від структурних підрозділів облдержадміністрації та центральних органів виконавчої влади.

Завдяки результатам проєкту рейтингування діяльності голів та керівників, будуть враховані різні показники виконання бюджетів, також дані з приводу середньої заробітної плати, інші показники. Рейтинг має дозволити збільшити публічність результатів діяльності керівників усіх рівнів.

Нагадаємо, в грудні минулого року Кабінет міністрів заявив про намір проводити системну оцінку характеристик роботи губернаторів з 2020 року і той чиновник, який систематично не показувати результати - буде звільнений з посади.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комунальна установа «Автопідприємство обласної ради» оголосило тендер для обрання постачальника автобуса для перевезення 10 і більше осіб. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбудеться 12 жовтня, а очікувана вартість закупівлі - 1,4 мільйони гривень.  Раніше навчальним закладам з шести районів Одеської області 27 серпня передали 12 шкільних автобусів, придбаних на умовах співфінансування … читати далi

Власник кафе в Одесі за нехтування правилами карантину змушений буде виплатити штраф на користь держави у розмірі сімнадцяти тисяч гривень. Як йдеться в постанові суду, власник та директор кафе працював без маски.  Також йому доведеться сплатити 420 гривень судового збору.  Раніше Суворовський райсуд Одеси притягнув до адміністративної відповідальності за роботу під час карантину бармена одного з … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области закрыл подготовительное производство по делу о судьбе дома Руссова, и теперь дело будут рассматривать по существу. Фирма «Петрекс Плюс», которой принадлежит часть помещений в уникальном здании, требует отменить решение горисполкома и госрегистратора Ивана Еременко о передаче дома в коммунальную собственность, сообщает «Украинская служба информации».  Отметим, что эту фирму связывают … читати далi

Депутаты Килийского городского совета сегодня, 22 сентября, на внеочередном заседании сессии проголосовали за обращение на имя президента Владимира Зеленского, премьер-министра, главы Одесской областной государственной администрации и руководителей профильных структур с требованием посодействовать в обеспечении коммунальных учреждений громады противопожарной сигнализацией, которую через суд требуют сотрудники Главного управления по чрезвычайным ситуациям, угрожая … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР