Без учебы в выходные: карантин в одесских школах закончится в понедельник

14 лютого 2020 р. 09:38

Одеська міська рада

Комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций исполнительного комитета Одесского городского совета разрешила возобновить учебный процесс в школах города с 17 февраля.

Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, такое решение приняли на основании анализа информации  Государственного учреждения «Одесский областной лабораторный центр Минздрава Украины».

По данным центра, общий показатель заболеваемости гриппом и ОРВИ в Одессе снизился. Также снизилось количество больных ОРВИ и гриппом в стационарах больниц.

По данным городского департамента образования и науки, по состоянию на 13 февраля временно закрыта одна группа в детском садике № 272.

Опрос родителей показал, что заболеваемость среди школьников составляет менее 10 %.

Как пояснила директор Департамента образования Елена Буйневич школьникам не придется отрабатывать пропущенные дни на выходные, чтобы усвоить весь предусмотренный программой учебный материал. Вместо этого учителям придется пересмотреть учебные планы с тем, чтобы преподать необходимые знания в отведенные сроки. 

Школы Одессы на карантин закрыли на две недели 27 января, а потом продлили карантин еще на неделю.  

ВИДЕО: Одесский горсовет

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одеській області представники ОПОРИ фіксують відсутність на деяких дільницях пандусів. Як повідомляє ОПОРА, в Ізмаїлі виборчі дільниці №511002 та №510991 розташовані на другому поверсі. У Болграді дільниця №510288 знаходиться на першому поверсі, але сходинки є досить незручними, а пандусу нема. Спецдільниця №510167 у Березівській районній лікарні знаходиться у підвальному приміщенні, … читати далi

Явка на дільницях під час місцевих виборів 2020 року склала за неофіційними джерелами 33-35%, а у місті Одесі трохи нижче - 30%.  Такі показники оприлюднив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций під час брифінгу.  Він зазначив, що офіційні дані ще має оприлюднити Центральна Виборча комісія.  За даними ОПОРИ, явка на … читати далi

На виборчій дільниці №510706 у селі Сухий Лиман Таїровської селищної громади суб’єкти виборчого процесу викликали поліцію через голосування виборців, які зареєструвалися у селі перед виборами. Як пояснила спостерігачеві ОПОРИ голова дільничної виборчої комісії, за двома адресами зареєструвалася значна кількість виборців: за однією адресою – 65 громадян, за іншою – 72. … читати далi

Голосування на виборчих дільницях закінчилося і комісії почали підрахунок голосів, для виявлення учасників другого туру боротьби за місце міського голови Одеси, а також депутатів обласної, районної та міської рад. Між тим вже оприлюднені результати кількох екзит-полів які вказують на те, що Одеський міський голова Генадій Труханов вийде в другий тур. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР