В Одессе запустили пункт обогрева для бездомных

18 грудня 2019 р. 17:24

Временный пункт обогрева рассчитаный на одновременное пребывание 150 человек заработал в Одессе на Куликовом поле 17 декабря. 

Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, в нем будут круглосуточно дежурить волонтеры,  обеспечат электроснабжение палатки, горячее питание и напитки, установят туалеты.

В палатке создают условия для оказания доврачебной медицинской помощи, а в случае необходимости волонтеры сопроводят больного в больницы города.

«В позапрошлом году удалось направить в Центры реинтеграции более 300 человек, прошлой зимой – более 250. В этом году мы также надеемся, что сможем помочь многим людям обрести шанс на новую жизнь», – отметил руководитель ОО «Христианская миссия «Новая жизнь» Федор Герасимов.

В прошлом году Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение «Об организации и функционировании пунктов обогрева в Одессе в зимний период 2018-2019 годов» в конце декабря. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР