У Лиманському районі планують створити бригади екстреної допомоги постраждалим від домашнього насильства

09 вересня 2019 р. 18:21

районна рада

У Лиманському районі на Одещині за три роки витратять 150 тисяч гривень на запобігання насильству.

На черговій сесії районної ради наприкінці минулого тижня лиманські депутати затвердили програму запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період до 2021 року. Відповідно до програми, яка розрахована на три роки (з 2019 по 2021), на її реалізацію заплановано виділити з районного бюджету 150 тисяч гривень (по 50 тисяч гривень щорічно).

Для проведення засідань круглих столів, брифінгів, семінарів, акцій, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми заплановано виділити 15 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень щорічно).

На виготовлення та розповсюдження просвітницьких методичних матеріалів, пов'язаних з захистом та наданням допомоги постраждалим від насильства, виділять також по 5 тисяч гривень щорічно.

Крім того, заплановано забезпечити діяльність мобільних бригад екстреного та кризового втручання з надання психологічної та соціальної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. На це щорічно виділять по 15 тисяч гривень.

Також мають намір впроваджувати навчальні програми для соціальних працівників, психологів, шкільних психологів з вищезазначених задач і витрачати на це по 10 тисяч гривень щорічно. Планують проводити форуми, конференції, семінари, засідання «круглого столу» з питань державно-приватного партнерства у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на що піде всього 15 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень щорічно). Також заплановано проводити семінари, тренінги, навчання для представників територіальних громад, лідерів громадських організацій, засобів масової інформації і на це мають витратити 15 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень щорічно), а ще планують розробити та розповсюджувати рекламу, тематичні програми та проекти у засобах масової інформації щодо забезпечення гендерної рівності жінок і чоловіків, на що витратять по 5 тисяч гривень щорічно.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабинет министров Украины поддержал проект усиления системы морской безопасности и охраны границы благодаря покупке 20 патрульных кораблей французской компании ОСЕА, стоимостью 136,5 миллионов евро. Об этом сообщил министр внутренних дел Украины Арсен Аваков. Министр отметил, что в ближайшее время правительства Украины и франции подпишут соответствующий договор, после чего его должен … читати далi

Коммунальное некоммерческое предприятие «Городская клиническая больница № 11» Одесского городского совета объявило тендер для выбора компании, которой заплатят за услуги по предоставлению питания больным. Соответствующее определение опубликовано в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, руководство больницы готово заплатить 45 миллионов 785,6 тысяч гривень за 408 тысяч 800 порций еды … читати далi

Руководство одесской полиции уволило ювенального инспектора Хмельницкого отдела Андрея Крецула, которого обвиняют в избиении воспитанников областного центра социально-психологической реабилитации детей (бывший приют «Світанок»). Об этом сообщил начальник ювенальной превенции полиции Одесской области Виталий Капуляк. По его словам, такое решения приняли по результатам служебного расследования, на время которого полицейского отстранили от … читати далi

Поселковый совет Затоки намерен провести 23 ноября общественные слушания по вопросу создания объединенной территориальной громады с поселком Каролино-Бугаз, чтобы избежать объединения с селом Шабо. Об этом на своей странице в Facebook депутат Затокского поссовета Наталья Вернигора. По ее словам, выбор Каролино-Бугаза вместо Шабо, к которому Затока должна присоединиться согласно перспективному … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР