У Лиманському районі планують створити бригади екстреної допомоги постраждалим від домашнього насильства

09 вересня 2019 р. 18:21

районна рада

У Лиманському районі на Одещині за три роки витратять 150 тисяч гривень на запобігання насильству.

На черговій сесії районної ради наприкінці минулого тижня лиманські депутати затвердили програму запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період до 2021 року. Відповідно до програми, яка розрахована на три роки (з 2019 по 2021), на її реалізацію заплановано виділити з районного бюджету 150 тисяч гривень (по 50 тисяч гривень щорічно).

Для проведення засідань круглих столів, брифінгів, семінарів, акцій, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми заплановано виділити 15 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень щорічно).

На виготовлення та розповсюдження просвітницьких методичних матеріалів, пов'язаних з захистом та наданням допомоги постраждалим від насильства, виділять також по 5 тисяч гривень щорічно.

Крім того, заплановано забезпечити діяльність мобільних бригад екстреного та кризового втручання з надання психологічної та соціальної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. На це щорічно виділять по 15 тисяч гривень.

Також мають намір впроваджувати навчальні програми для соціальних працівників, психологів, шкільних психологів з вищезазначених задач і витрачати на це по 10 тисяч гривень щорічно. Планують проводити форуми, конференції, семінари, засідання «круглого столу» з питань державно-приватного партнерства у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на що піде всього 15 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень щорічно). Також заплановано проводити семінари, тренінги, навчання для представників територіальних громад, лідерів громадських організацій, засобів масової інформації і на це мають витратити 15 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень щорічно), а ще планують розробити та розповсюджувати рекламу, тематичні програми та проекти у засобах масової інформації щодо забезпечення гендерної рівності жінок і чоловіків, на що витратять по 5 тисяч гривень щорічно.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский городской голова Геннадий Труханов внес изменения в штатную численность сотрудников коммунальных учреждений. Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба муниципалитета.  В частности, количество сотрудников коммунального учреждения «Муниципальная служба развития торговли Одесского городского совета» увеличилось с 36 до 45 человек. Ранее Геннадий Труханов утвердил штатное расписание сотрудников коммунальных учреждений в Одессе, обозначив, что численность сотрудников вырастет на два … читати далi

Сотрудники ООО «Кей-Колект» с помощью нотариуса перерегистрировали квартиру в собственность фирмы, не уведомив ее владелицу и силой пытались выгнать женщину с 11-летней дочерью. Об этом сообщили журналисты Центра журналистских расследований.  Они отметили, что инцидент произошел в октябре 2019 года. Квартиру, ставшую причиной внимания компании женщина купила в 2007 году, взяв кредит … читати далi

Коммунальщики заставили предпринимателя прекратить строительство здания у вокзала, которое тот стал возводить без разрешения.  Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета.  По данным мэрии,  во время выезда комиссии при участии сотрудников Управления государственного архитектурно-строительного контроля одесского городского совета и Управление развития потребительского рынка и защиты прав потребителей Одесского городского совета было выяснилось, … читати далi

Электронная петиция с просьбой к Одесскому городскому голове Геннадию Труханову внести на сессию проект решения о  выделении средств из городского бюджета на реставрацию дома Гоголя, который является памятником архитектуры, появилась на платформе «Социально активный гражданин».  Автор обращения Владимир Лукьянов указывает, что на сегодняшний день одесская громада является собственником дома Гоголя, соответственно, Одесский горсовет должен … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР