Одесские таможенники могут остаться без зарплат после увольнения Власова

30 серпня 2019 р. 21:21

Первичная профсоюзная организация сотрудников Одесской таможни обратилась с письмом к исполняющему обязанности главы Государственной фискальной службы Денису Гутенко с просьбой урегулировать проблему с отсутствием руководства таможни в Одесской области.

Как утверждают в первичной профсоюзной организации, после увольнения Александра Власова не осталось ни одного чиновника ГФС, который бы имел право финансовой подписи.

Это в свою очередь не дает возможности не только перечислять казначейству таможенные платежи, но и выплачивать зарплаты и отпускные сотрудникам таможни, а также рассчитывать тех, кто решил уволиться. 

До 16 августа подписывать такие документы имел право заместитель начальника Владимир Передерий, но он утратил эти полномочия в соответствии с другим приказом ГФС. 

Напомним, 23 августа главу Одесской таможни Александра Власова уволили в поста

13 июля в Одессе глава государства Владимир Зеленский отчитал исполняющего обязанности главы Государственной фискальной службы Украины Александра Власова и попросил его уволиться.

Президента возмутило то, что в ответ на устное распоряжение уволить всех неэффективных сотрудников, глава таможни в Facebook отчитался об их увольнении, однако на самом деле их просто отправили в отпуск. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громадський центр правосуддя в місті Татарбунари, який діє за фінансової підтримки Європейського Союзу, продовжує орієнтувати людей щодо впливу заходів з протидії коронавірусу на реалізацію їх прав. Як повідомили у пресслужбі Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», правова радниця Центру, адвокатка Юлія Лісова розповіла, які саме додаткові правила карантину почнуть діяти … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом до Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради про визнання протиправними та скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, що розташована на 13 станції Великого Фонтану. Про це повідомили у пресслужбі суду.  Одночасно, сьогодні судом частково задоволено заяву позивача про вжиття заходів … читати далi

Вісім народних депутатів, які представляють Одеську область по мажоритарних округах, а також ті, що пройшли до парламенту за партійними списками, отримали за березень компенсацію за оренду житла або винайм готельного номеру. Дані щодо виплати компенсації опублікувала пресслужба Верховної Ради України. Найбільшу суму - 58,5 тис. грн отримав Сергій Колебошин ("Слуга … читати далi

У 2014 році жителі Одеської області оформили понад 2 тисячі дозволів на право носіння травматичної зброї, проте потім кількість дозволів різко скоротилася. Таку інформацію отримав на свій запит Ізбірком з ГУ НП в Одеській області. У 2015 році жителі регіону отримали 1335 дозволів на право носіння та зберігання травматичної зброї, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР