Лиманські депутати не підтримали кандидатури двох присяжних Комінтернівського районного суду

17 березня 2019 р. 11:49

На черговій сесії Лиманської районної ради 15 березня депутати внесли зміни та доповнення до свого рішення 2017 року «Про затвердження списку присяжних Комінтернівського районного суду Одеської області». 

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, обранці внесли нові кандидатури (на заміну тих, що вибули): Євгена Сіроштаненка, 1980 року народження, який не працює і проживає в селі Сербка (за нього проголосували  24 депутати, тобто всі, які були присутні на сесії), Василя Пахольчука, 1960 року народження, що проживає в селі Першотравневе і працює юристом Першотравневої сільської ради (його підтримали 23 депутати) та Олександра Шерстюка, 1957 року народження, який є пенсіонером з села Курісове (отримав підтримку 23 депутатів).

Натомість, кандидатури Романа Колопельника, 1963 року народження, пенсіонера з смт Доброслав, та Сергія Потьомкіна, 1978 року народження, громадського радника, жителя села Першотравневе, не були підтримані.

За Р. Колопельника було віддано 8 голосів, а за С. Потьомкіна - 11.

Р. Колопельник

С. Потьомкін (за трибуною)

Зазвичай депутати голосують за кандидатури присяжних списком, але цього разу на засіданні постійних комісій депутат Оксана Павлюк запропонувала голосувати за кожну кандидатуру окремо. Не всі депутати підтримали таку пропозицію, тому довелось визначатись шляхом рейтингового голосування (відповідно до регламенту районної ради – п. 3.12.19: «У разі наявності декількох пропозицій, які виключають одна одну, з одного і того ж питання, головуючий може провести рейтингове голосування по них. У   такому   разі   розглядається   тільки   та   пропозиція,   яка   набрала найбільшу кількість голосів депутатів»). Пропозицію голосувати списком підтримали 7 депутатів, а за те, щоб голосувати по кожній кандидатурі окремо, проголосували 17 депутатів.

На сесії 24 депутати проголосували за весь список кандидатів, який налічуватиме 14 чоловік, хоча, як повідомляв заступник голови районної ради Іван Ососкало на засіданні комісій, в цьому списку має бути не менше 15 чоловік.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент Украины Владимир Зеленский подписал четыре распоряжения об увольнении и назначении новых глав Татарбунарской и Ширяевской районных государственных администраций.  Об этом сообщили в пресс-службе Офиса президента.  В частности с должности главы Татарбунарской РГА уволили Руслана Питака.  «А так все хорошо начиналось! Спасибо всем! Всех обнял!», - прокомментировал он распоряжение на … читати далi

Группа одесситов и журналистов пришли 17 января в здание налоговой в Одессе с требованием объяснить жесткую пропускную систему в ведомстве, а также почему журналистов не пустили на брифинг Сергея Верланова 15 января.  Как сообщил на своей странице в Facebook активист и экс-советник главы Нацполиции в Одесской области Владислав Сердюк, за … читати далi

Подозреваемая в попытке подкупить прокурора экс-начальница Одесской налоговой службы вышла из СИЗО после уплаты залога в 904 тысяч гривень.  Чиновница должна будет носить электронный браслет.  При этом СМИ сообщают, что залог внесли сразу после оглашения решения суда и уже вечером 16 января чиновница была на свободе.  Ранее Высший антикоррупционный суд отправил под стражу … читати далi

Региональный центр экономических исследований и поддержки бизнеса обнародовал рейтинг 200 самых успешных громад Украины, куда попали и представители Одесской области.  В ТОП-200 попали девять громад региона, однако лидирующих позиций они не заняли. Так, лучший из них - город Белгород-Днестровский, оказался на 44-й позиции. Беляевская ОТГ - н-а 75 месте. В сотню попала также … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР