Ренійська громада починає опалювальний сезон

22 жовтня 2021 р. 14:37

Виконавчий комітет Рені

Виконавчий комітет Ренійської міської ради на позачерговому засіданні ухвалив п'ять рішень, серед яких рішення про початок опалювального сезону, про тимчасове покладення виконання обов'язків генерального директора КНП «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» та про проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради».

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, в рішенні про початок опалювального сезону не вказано дату.

Виходячи з логіки і загальноприйнятою бюрократичної практики, виходить, що днем ​​початку опалювального сезону вважається день опублікування рішення про його початок. Враховуючи, що відповідне рішення опубліковано на офіційному сайті Ренійської міськради 21 жовтня 2021 року, то цей день автоматично стає днем ​​початку опалювального сезону в Ренійській громаді.

Ситуація, що склалася навколо посади генерального директора Ренійської ЦМЛ розбурхує громадську думку Ренійської громади вже не один місяць. Чутки знайшли своє підтвердження, коли 13 жовтня, 2021 року відбулося засідання виконкому Ренійської міськради на якому ухвалили єдине рішення: «Звільнити Сироту Олександра Віталійовича, генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради», 20 жовтня 2021, за власним бажанням».

21 жовтня на позачерговому засіданні виконкому ухвалюється рішення: «Тимчасово покласти виконання обов'язків генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» з 21 жовтня 2021 на Бурлю Олега Костянтиновича, завідувача неврологічного відділення комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міського ради», до призначення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» за результатами конкурсу».

Наступне рішення говорить: «Провести конкурс на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради».

Відділу інформаційних технологій та інформаційної політики апарату виконкому Ренійської міської ради (Вакарчук Я. А.) одночасно з оприлюдненням цього рішення, оприлюднити на офіційному сайті Ренійської міської ради оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради», згідно з додатком.

Встановити, що пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» подаються в сектор соціального захисту населення апарату виконкому Ренійської міської ради (Колпаков Д. В.) протягом 15 (п'ятнадцяти днів) з моменту публікації оголошення, зазначеного в пункті 2 цього рішення».

Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті Ренійської міськради 21 жовтня 2021 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про перебіг COVID-19 в країні повідомило про 624 нових випадки, зафіксованих в Одеській області за добу 26 листопада. Також виявлено 18 летальних випадки та 741 одужання. Таким чином, Одеська область випала з п'ятірки лідерів та посіла десяте місце в країні за кількістю випадків інфікування за добу. Перша п'ятірка регіонів-антилідерів виглядає так: … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР