Зарплата працівників апарату Лиманської райради збільшиться наступного року вдвічі

26 грудня 2017 р. 08:54

Депутати Лиманської районної ради проголосували за штатний розпис апарату ради на грудневій сесії.

Відповідно до штатного розпису, з 1 січня 2018 року працівникам Лиманської районної ради передбачено такі посадові оклади:
голові районної ради - 7900 грн, його заступнику – 7100 грн, керуючому справами – 5800 грн, начальнику юридичного відділу, начальнику відділу майнових і земельних відносин, начальнику організаційного відділу, начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення, начальнику загального відділу – 3500 грн, раднику голови ради та чотирьом головним спеціалістам по 3200 грн.

Як зазначається в інформації фінансового управління Лиманської райдержадміністрації, на утримання районної ради у наступному році з бюджету планується виділити 3 млн 551 тис. грн, з них 2 млн 320 тис. грн спрямують на зарплату працівникам районної ради, що на 96,4% більше, ніж цього року.

Крім того, голові районної ради та його заступнику передбачена надбавка в 70%, яка враховує вислугу років, надбавку за ранг та розмір посадового окладу. Всім вищеперерахованим посадовим особам передбачена щомісячна премія не менше 10% від посадового окладу, премія до державних, професійних, ювілейних свят. Конкретний розмір премій визначає голова районної ради. Також працівники апарату районної ради отримують матеріальну допомогу на оздоровлення перед відпусткою та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Крім працівників апарату, в районній раді є обслуговуючий персонал: завідуючий господарським відділом з посадовим окладом у 2118 грн, три прибиральниці адміністративних будівель з окладом у 1958 грн, водій, який має оклад у розмірі 1971 грн, шість охоронців з окладом у 1958 грн, два прибиральника території з посадовим окладом у 1958 грн, один постійний опалювач, розмір окладу якого складає 1958 грн, та п'ятеро опалювачів працюють сезонно – 6 місяців. Обслуговуючому персоналу також передбачені премії, розмір яких визначає голова районної ради.

Також голові районної ради та його заступнику визначено ліміти на утримання службового транспорту у 3000 кілометрів кожному на рік.
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский исполнительный комитет намерен завтра, 3 июля, собраться на внеочередное заседание.  Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета.  По данным мэрии, на повестке дня всего один вопрос:  о рассмотрении письма председателя Одесской областной государственной администрации Куцего М.В. от 1 июля 2020 № 1/01-27/4755/2-20 относительно принятия исполнительным комитетом Одесского городского совета решения о … читати далi

Исполнительный комитет Вилковского городского совета Килийского района Одесской области объявил тендер для выбора компании, которая построит стадион.  Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.  По данным системы, аукцион, с ожидаемой стоимостью закупки в 22 миллиона 742,8 тысячи гривень, состоится 20 июля. А работы компания победитель должна будет завершить до … читати далi

Суди в Одеській області станом на 30 червня отримали для розгляду 509 протоколів про порушення правил щодо карантину, однак розгляд лише 48 з них завершився накладенням штрафів.  Про це повідомив портал Судова влада.  Ще 59 протоколів одеські судді повернули, більшість з них - 56 для належного оформлення. Загалом в одеських судах … читати далi

Прокуратура Одещини звернулася до Одеського окружного адміністративного суду з позовами про визнання протиправними та скасування рішень Затокської селищної ради, якими надано дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність 44 земельних ділянок рекреаційного призначення загальною площею понад 4 гектари. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області.  Правоохоронці з'ясували, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР