В Одесі втретє спробують знайти розробника цифрової транспортної моделі міста

21 лютого 2022 р. 10:03

ProZorro Одеса тендер транспорт

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради оголосив тендер для обрання розробника цифрової мультимодальної транспортної моделі міста Одеси та приміської зони.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 2 мільйони гривень має відбутися 9 березня 2022 року. Це лише перший етап - розробка моделі попиту, шо має бути завершена до 31 липня 2022 року.

Це вже третя спроба знайти розробника за цим тендером. Вперше це зробили 20 серпня 2021 року. Але тоді торги не відбулися - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Единим, хто подався, було Товариство з обмеженою відповідальністю "А+С Україна".

Вдруге тендер оголосили 1 вересня того ж року. Цього разу охочих було більше - три: 

  • Товариство з обмеженою відповідальністю "А+С Україна".
  • A + S Consult GmbH Forschung und Entwicklung.
  • Товариство з обмеженою відповідальністю "Бюро архітектури та мобільності "Урбан Промо".

Найдешевшою визнали пропозицію "А+С Україна"  - 1 мільйон 985 тисяч гривень. Компанія очікувала підписання угоди, проте торги відмінили через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. А саме при складанні тендерної документації не враховано вимоги положення п.18 ч.2. ст.22 Закону України "Про публічні закупівлі"(У тендерній документації зазначаються такі відомості: вимога про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю - у разі закупівлі робіт або послуг, - ред.).

Фахівці компанії-переможця мають умовно розбити місто на транспортні райони та проаналізувати їх. Наприклад, загальну кількість населення, кількість працездатного населення, кількість місць у дитячих садках, школах, університетах та інших навчальних закладах, кількість дітей дошкільного, шкільного та студентського віку тощо.

Далі розробники мають провести соціологічне дослідження з ціллю з'ясувати, як містяни пересуваються містом, скільки це займає часу, на якому транспорті, яка там заповненість та інтенсивність, а також як люди оцінюють якість обслуговування. Таких опитувань має бути не менше 10 тисяч, їх слід проводити восени, аби охопити потребу населення переміщатись до навчальних закладів включно. Після збору всіх даних фахівці включать їх до програмного забезпечення PTV Visum.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР