Справу про підроблення документів для фірм матері депутата скерували в суд

16 лютого 2022 р. 15:33

Одеса суд

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно інженера-землевпорядника та державного кадастрового реєстратора за фактом пособництва у шахрайському придбанні права на землю, фальсифікації документів та несанкціонованої зміни інформації, що оброблюється в автоматизованих системах.

Як повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури, з’ясовано, що на Лідерсівському бульварі, поблизу парку ім. Т.Г. Шевченка в Одесі, на земельній ділянці, яка орендована суб’єктом господарювання як земля фізичної культури та спорту для експлуатації та обслуговування будинку адміністративно-побутового призначення та тенісних кортів, здійснюється будівництво комплексу багатоквартирних будинків.

Крім того, відповідно до положень Генерального плану м. Одеси, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 25 березня 2015 року, ділянка, на якій проводиться будівництво, розміщена в межах ландшафтно-рекреаційної території, в зоні установ стаціонарної рекреації та знаходиться в межах водоохоронної зони моря і лиманів.

За даними слідства, інженер-землевпорядник, сприяючи забудовнику в отриманні права на забудову земельної ділянки, вніс до технічної документації із землеустрою недостовірну інформацію щодо цільового призначення землі та обмежень її використання.

Пізніше державний кадастровий реєстратор без наявності відповідного рішення Одеської міської ради, зареєстрував в Державному земельному кадастрі інформацію про земельну ділянку зі зміною її цільового призначення.

Слід зазначити, що за клопотанням прокурора слідчим суддею Київського районного суду м. Одеси 20 жовтня 2021 року було накладено арешт на недобудови житлового комплексу, самочинно зведені на Лідерсівському бульварі, 7, 9, із забороною проведення будівельних робіт.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Одеська обласна прокуратура визнала Одеську громаду потерпілою у справі про незаконне будівництво на земельних ділянках, що знаходяться на Лідерсівському бульварі, 7, 9.

У травні того ж року Одеський окружний адміністративний суд скасував вжиті ухвалою цього ж суду від 11 травня заходи забезпечення позову у вигляді заборони підприємствам та будь-яким іншим юридичним або фізичним особам здійснювати будь-які будівельні роботи на земельних ділянках, що знаходяться на Лідерсівському бульварі, 7, 9.

Одеський окружний адміністративний суд заборонив будівельні роботи на Лідерсівському бульварі 7, 9, задовільнивши заяву позивача - заступника обласної прокуратури про вжиття заходів забезпечення позову. 

Раніше Одеський окружний адміністративний суд відмовився скасовувати видані міською владою містобудівні умови для будівництва ЖК «Лідерсівський» на Лідерсівському бульварі, 7, 9.

У лютому 2021 року Консультативно-дорадча комісія Управління Державного архітектурно-будівельного контролю відмовила у видачі дозволу на будівництво готелю з центром обслуговування туристів та спортивним клубом, пунктом надання першої медичної допомоги і реабілітаційним центром на Лідерсівському бульварі в історичному центрі Одеси. 

Замовниками цього будівництва були ТОВ «Лідер-парк» та ТОВ «Одесабуд». 

Серед засновників обох компаній фігурує мати депутата Одеської міської ради Андрія КісловськогоРаїса Кісловська.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР