Нумізмат та доларовий мільйонер: якими статками похвалився екснардеп Чекіта

Екснардеп Геннадій Чекіта, обраний на позачергових парламентських виборах у 2014 році до Верховної Ради, України подав декларацію про доходи за 2019 рік.

Відповідний електронний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

Геннадій Чекіта був народним депутатом від партії "БПП "Солідарність"" у період з 27 листопада 2014-го по 29 серпня 2019 року. Він переміг по 134-му вибочому округу. 

У делараціях за період з 2015 по 2017 роки у Чекіти був вказаний член родини син Гранд Чекіта, проте починаючи з декларації, яку він подав у 2019-му році за підсумками 2018-го, членів родини у нього немає.

За час своєї каденції Геннадій Чекіта будь-яких великих покупок не робив. А от від деякого майна позбувся. У 2017 році він продав один зі своїх легкових лімузінів "ГАЗ-14", 1981 року випуску, отримавши за нього 100 тисяч гривень. Проте в нього залишилася ще одна така сама автівка.

З нерухомості Чекіта задекларував номер-апартаменти з кухнею в Одесі, площа якого складає 317,7 кв. м, також він володіє третиною підвала у домовладінні, загальна площа якого складає 449,5 кв. м. Ця нерухомість також розташована в Одесі.

Екснардеп задекларував п'ять дорогих годинників, а також кілька колекцій: 50 арабських монет, 183 античних монети, 500 монет Дома Романових та Радянського Союзу та колекцію з 500 медалей та значків.

Колишній парламентар є власником великої кількості акцій, йому належать цінні папери наступних компаній: ПАТ "Будгідравліка", ПАТ "Азовкабель", ПАТ "Одесцивільпроект", ПАТ "Дослідний біохімічний завод", ПАТ "Одеський консервний завод дитячого харчування", ПАТ "Південенергобуд", ПАТ "Завод "Львівсільмаш"", ПАТ "Завод Строммашина", ПАТ "Завод металоконструкцій Укрсталь Дніпро", ПАТ "Науково-виробниче підприємство "Каскад"" та ПАТ "Інгул". Загальна вартість всіх акцій, які перебувают у власності Геннадія Чекіти, складає майже 12,3 млн грн.

Геннадій Чекіта задекларував корпоративні права, які він не передав, у наступних компаніях: ПП "Прайс" (100%), ТОВ "Грандконсалтінг" (40%), ТОВ "Трансбуд-СУ1", (100%), ТОВ "Євро-інвест холдінг" (100%), ТОВ "Спорт інвест сервіс" (65%), ТОВ "Лег-Транс" (40%), ТОВ "1-а туристична ангенція" (100%), ТОВ "Сана Полюс" (100%), ТОВ "Підприємство Адвокат" (50%), ТОВ "Лекс-Юніон" (100%), ТОВ "Адвокат-2004" (34%), ТОВ "Цезар-Палас" (50%), ТОВ "Арінтін-Р" (100%), ТОВ "Плюс 36,6 (1%), ЗАКОВ "PANCOM CONGO" (Конго) (6%).

Також він вказав, що є кінцевим беніфенціаром у наступних компаніях: : ПП "Прайс", ТОВ "Грандконсалтінг", ТОВ "Трансбуд-СУ1", ТОВ "Євро-інвест холдінг", ТОВ "Спорт інвест сервіс", ТОВ "Лег-Транс", ТОВ "1-а туристична ангенція", ТОВ "Сана Полюс", ТОВ "Підприємство Адвокат", ТОВ "Лекс-Юніон", ТОВ "Адвокат-2004", ТОВ "Цезар-Палас", ТОВ "Арінтін-Р", ПАТ "Будгідравліка", ТОВ "АРС", ПП "Видавництво "Думка"" та ТОВ "Олександрія С".

Торік за роботу народним депутатом України Геннадій Чекіта заробив 365 тис. 969 грн, ще 827 тис. 493 грн він отримав у якості банківських процентів. 

Варто зазначити, що екснардеп має декілька банківських рахунків у національній та іноземній валюті, загалом на яких лежать майже 540,3 тис. доларів, понад 112 тис. євро та 223 тис. 890 грн. Готівкою Чекіта тримає 1 млн 880 тис. доларів, 450 тис. євро та 21 тис. грн.

Також Чекіта сплачував раніше взяті кредити та брав новий, частину якого вже погасив.

Крім того, колишній нардеп задекларував нематеріальні активи на суму 795 тис. 77 грн за участь у виборах у 2019 році. Як раніше повідомляв "ІзбірКом", 795 тис. 76 грн 55 коп. тоді пішли на агітацію, при чому більше половини з них – 424 тис. 565 грн 76 коп. – на піар у ЗМІ.

Зазначимо, що він балотувався знову ж таки по округу №134, проте програв вибори кандидату від "Слуги народу" Олегу Колєву

Хоча Геннадій Чекіта і програв минулорічні позачергові парламентські вибори, він все одно не втрачає свою політичну активність. На своїй сторінці у Facebook екснардеп жваво піариться на темі коронавірусної інфекції:  за останні два місяці він розмістив п'ять рекламних постів – здебільшого це відеозвернення громадян з подяками політику за передані їм маски та інші засоби захисту.

Фото: Геннадій Чекіта/Facebook

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Жители Рени Одесской области регистрировали на себя несколько квартир, объединенных в единое помещение, и флигель во дворе дома Руссова и выдавали себя за собственников.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета.  Также предприняты попытки незаконных строительных работ. Поэтому с сегодняшнего дня на объекте несут дежурство сотрудники КУ «Муниципальная стража», которые ограничат … читати далi

Координаційний офіс безпеки спільно з Татарбунарською міською радою, поліцейськими та рятувальниками 26 липня 2020 року з дотриманням усіх правил безпеки проведуть в місті Татарбунари 2-й фестиваль ретро-авто. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітету виборців України», окрім параду ретро-автомобілів, на заході можна буде побачити автомобілі поліцейських та рятувальників та поспілкуватись … читати далi

Одесский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины, констатировал, что заболеваемость острыми кишечными инфекциями в Одессе на прошедшей неделе увеличилась на 54,2%, по сравнению с предыдущей неделей, и составила 91 случай. Как сообщают в пресс-службе муниципалитета, большинство заболевших - дети в возрасте до 17 лет — 50,5%. Согласно факторному анализу, большинство случаев заболеваний … читати далi

Очередное заседание по делу бывшего первого заместителя председателя Одесской облгосадминистрации Александра Орлова, которого подозревают в причастности к организации массовых беспорядков, а также избиению участников акции и журналистов 19 февраля 2014 года должно было состояться 14 июля в Приморском суде . Однако перенесли из-за неявки свидетелей, сообщает Odessa.online. По словам прокурора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР