Нумізмат та доларовий мільйонер: якими статками похвалився екснардеп Чекіта

Екснардеп Геннадій Чекіта, обраний на позачергових парламентських виборах у 2014 році до Верховної Ради, України подав декларацію про доходи за 2019 рік.

Відповідний електронний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

Геннадій Чекіта був народним депутатом від партії "БПП "Солідарність"" у період з 27 листопада 2014-го по 29 серпня 2019 року. Він переміг по 134-му вибочому округу. 

У делараціях за період з 2015 по 2017 роки у Чекіти був вказаний член родини син Гранд Чекіта, проте починаючи з декларації, яку він подав у 2019-му році за підсумками 2018-го, членів родини у нього немає.

За час своєї каденції Геннадій Чекіта будь-яких великих покупок не робив. А от від деякого майна позбувся. У 2017 році він продав один зі своїх легкових лімузінів "ГАЗ-14", 1981 року випуску, отримавши за нього 100 тисяч гривень. Проте в нього залишилася ще одна така сама автівка.

З нерухомості Чекіта задекларував номер-апартаменти з кухнею в Одесі, площа якого складає 317,7 кв. м, також він володіє третиною підвала у домовладінні, загальна площа якого складає 449,5 кв. м. Ця нерухомість також розташована в Одесі.

Екснардеп задекларував п'ять дорогих годинників, а також кілька колекцій: 50 арабських монет, 183 античних монети, 500 монет Дома Романових та Радянського Союзу та колекцію з 500 медалей та значків.

Колишній парламентар є власником великої кількості акцій, йому належать цінні папери наступних компаній: ПАТ "Будгідравліка", ПАТ "Азовкабель", ПАТ "Одесцивільпроект", ПАТ "Дослідний біохімічний завод", ПАТ "Одеський консервний завод дитячого харчування", ПАТ "Південенергобуд", ПАТ "Завод "Львівсільмаш"", ПАТ "Завод Строммашина", ПАТ "Завод металоконструкцій Укрсталь Дніпро", ПАТ "Науково-виробниче підприємство "Каскад"" та ПАТ "Інгул". Загальна вартість всіх акцій, які перебувают у власності Геннадія Чекіти, складає майже 12,3 млн грн.

Геннадій Чекіта задекларував корпоративні права, які він не передав, у наступних компаніях: ПП "Прайс" (100%), ТОВ "Грандконсалтінг" (40%), ТОВ "Трансбуд-СУ1", (100%), ТОВ "Євро-інвест холдінг" (100%), ТОВ "Спорт інвест сервіс" (65%), ТОВ "Лег-Транс" (40%), ТОВ "1-а туристична ангенція" (100%), ТОВ "Сана Полюс" (100%), ТОВ "Підприємство Адвокат" (50%), ТОВ "Лекс-Юніон" (100%), ТОВ "Адвокат-2004" (34%), ТОВ "Цезар-Палас" (50%), ТОВ "Арінтін-Р" (100%), ТОВ "Плюс 36,6 (1%), ЗАКОВ "PANCOM CONGO" (Конго) (6%).

Також він вказав, що є кінцевим беніфенціаром у наступних компаніях: : ПП "Прайс", ТОВ "Грандконсалтінг", ТОВ "Трансбуд-СУ1", ТОВ "Євро-інвест холдінг", ТОВ "Спорт інвест сервіс", ТОВ "Лег-Транс", ТОВ "1-а туристична ангенція", ТОВ "Сана Полюс", ТОВ "Підприємство Адвокат", ТОВ "Лекс-Юніон", ТОВ "Адвокат-2004", ТОВ "Цезар-Палас", ТОВ "Арінтін-Р", ПАТ "Будгідравліка", ТОВ "АРС", ПП "Видавництво "Думка"" та ТОВ "Олександрія С".

Торік за роботу народним депутатом України Геннадій Чекіта заробив 365 тис. 969 грн, ще 827 тис. 493 грн він отримав у якості банківських процентів. 

Варто зазначити, що екснардеп має декілька банківських рахунків у національній та іноземній валюті, загалом на яких лежать майже 540,3 тис. доларів, понад 112 тис. євро та 223 тис. 890 грн. Готівкою Чекіта тримає 1 млн 880 тис. доларів, 450 тис. євро та 21 тис. грн.

Також Чекіта сплачував раніше взяті кредити та брав новий, частину якого вже погасив.

Крім того, колишній нардеп задекларував нематеріальні активи на суму 795 тис. 77 грн за участь у виборах у 2019 році. Як раніше повідомляв "ІзбірКом", 795 тис. 76 грн 55 коп. тоді пішли на агітацію, при чому більше половини з них – 424 тис. 565 грн 76 коп. – на піар у ЗМІ.

Зазначимо, що він балотувався знову ж таки по округу №134, проте програв вибори кандидату від "Слуги народу" Олегу Колєву

Хоча Геннадій Чекіта і програв минулорічні позачергові парламентські вибори, він все одно не втрачає свою політичну активність. На своїй сторінці у Facebook екснардеп жваво піариться на темі коронавірусної інфекції:  за останні два місяці він розмістив п'ять рекламних постів – здебільшого це відеозвернення громадян з подяками політику за передані їм маски та інші засоби захисту.

Фото: Геннадій Чекіта/Facebook

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР