Громадський центр правосуддя надає соціально-психологічну та правову допомогу вразливим групам

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари продовжує надавати безоплатну соціально-психологічну та правову допомогу вразливим групам населення, яка стала більш затребуваною в умовах негативних наслідків пандемії COVID-19.

Як повідомила пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», черговий прийом правників та медіаторки Центру відбувся 7 вересня 2020 року для клієнтів відділу пробації та Центру матері та дитини «Життя». Більшість запитів щодо психологічної допомоги торкалось відносин в родині, правові питання охоплювали отримання соціальної допомоги, оформлення права власності на нерухомість та трудові відносини.  

Продовженням спільної роботи Громадського центру правосуддя в Татарбунарах та Татарбунарського районного сектору з питань пробації стала зустріч 7 вересня 2020 року з молодими людьми - клієнтами пробації. Керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко та медіаторка Центру Світлана Гудь розпочали консультування з клієнтом пробації Василем, який просив пораду щодо проблем в родині та правових аспектів користування житлом. Надалі за допомогою звернувся Дмитро, який під час спілкування з представниками Центру розповів про складнощі працевлаштування. Його потаємною мрією є отримання спеціальності маляра-штукатура, але зараз хлопець працює на польових роботах. Представники Центру підтримали хлопця та розповіли, яким чином він може отримати професію та постійну кваліфіковану роботу. Спілкування проводилося у присутності представників сектору пробації Наталії Настрадіної та Катерини Клімової, які також долучились до консультування та роз’яснили умови відбування покарання в умовах пандемії COVID-19. Всього під час прийому, було проведено зустріч з 7 клієнтами служби пробації, які отримали психологічну та правову допомогу з вирішення сімейних проблем, отримання соціальної допомоги та оформленням права власності. Також медіаторка Громадського центру правосуддя Світлана Гудь та керівниця сектору пробації Алла Мукієнко узгодили подальшу співпрацю та домовилися на проведення 28 вересня тренінгу з клієнтами служби.  

Окремий напрямок соціально-психологічної підтримки Громадського центру правосуддя – це матері з вразливих груп, які перебувають в Центрі матері та дитини «Життя» (с. Струмок Татарбунарського району). 07 вересня 2020 року керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко та медіаторка Центру Світлана Гудь провели чергову зустріч з представниками Центру матері та дитини «Життя». Для жінок, які перебувають в установі, було організовано надання безоплатних правових та соціальних консультацій. Також були проведені індивідуальні зустрічі з метою допомогти молодим матерям працювати над собою, формувати впевненість у  собі, навчитись планувати своє майбутнє. Світлана Гудь також запропонувала працювати з персоналом установи та провести тренінг з питань професійного вигорання. Голова правління благодійного фонду «Еммануїл» Андрій Бостан, який опікується Центром матері та дитини, зазначив, що дійсно працівники центру постійно знаходяться у передстресовій ситуації, часто стикаються з конфліктними ситуаціями. 

Діяльність Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проэкту «Громадський центр правосуддя як  мультифункціональна платформа розвитку правосуддя в громадах». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба безпеки України блокувала розкрадання корисних копалин загальнодержавного значення у Біляївському районі Одеської області. Як повідомили в Управлінні СБУ в Одеській області, оперативники спецслужби встановили, що місцеве приватне підприємство видобувало породу вапняку попри закінчення дії спеціальних дозволів та ліцензій на користування надрами. Приблизно півтора року ділки незаконно видобували вапняк під … читати далi

Суд за клопотанням Військової прокуратури Одеського гарнізону зупинив аукціон та заборонив відчуження нерухомого майна військового містечка № 210. Як повідомили у пресслужбі прокуратури, інформацію про продаж 13,4 тис. кв. м нерухомості в Одесі на вул. Світанку, 47, яка перебуває на балансі Квартирно-експлуатаційного відділу Одеси, військова прокуратура виявила у серпні 2020 року, … читати далi

Після плідної співпраці з початку 2020 року органів пробації та Громадського центру правосуддя, медіаторка Громадського центру правосуддя Світлана Гудь уклала волонтерський договір та стала волонтеркою Татарбунарського відділу пробації Одеської області. Основне волонтерське навантаження складатиме надання психологічної підтримки клієнтам пробації та визначення їх потреб. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітету … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації провів тендер для обрання постачальника службового автотранспорту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи аукціон відбувся 30 вересня за участю двох компаній: ТОВ "Віді Гранд" та ПП "Технік-Центр". Переможцем … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР