Громадський центр правосуддя надає соціально-психологічну та правову допомогу вразливим групам

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари продовжує надавати безоплатну соціально-психологічну та правову допомогу вразливим групам населення, яка стала більш затребуваною в умовах негативних наслідків пандемії COVID-19.

Як повідомила пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», черговий прийом правників та медіаторки Центру відбувся 7 вересня 2020 року для клієнтів відділу пробації та Центру матері та дитини «Життя». Більшість запитів щодо психологічної допомоги торкалось відносин в родині, правові питання охоплювали отримання соціальної допомоги, оформлення права власності на нерухомість та трудові відносини.  

Продовженням спільної роботи Громадського центру правосуддя в Татарбунарах та Татарбунарського районного сектору з питань пробації стала зустріч 7 вересня 2020 року з молодими людьми - клієнтами пробації. Керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко та медіаторка Центру Світлана Гудь розпочали консультування з клієнтом пробації Василем, який просив пораду щодо проблем в родині та правових аспектів користування житлом. Надалі за допомогою звернувся Дмитро, який під час спілкування з представниками Центру розповів про складнощі працевлаштування. Його потаємною мрією є отримання спеціальності маляра-штукатура, але зараз хлопець працює на польових роботах. Представники Центру підтримали хлопця та розповіли, яким чином він може отримати професію та постійну кваліфіковану роботу. Спілкування проводилося у присутності представників сектору пробації Наталії Настрадіної та Катерини Клімової, які також долучились до консультування та роз’яснили умови відбування покарання в умовах пандемії COVID-19. Всього під час прийому, було проведено зустріч з 7 клієнтами служби пробації, які отримали психологічну та правову допомогу з вирішення сімейних проблем, отримання соціальної допомоги та оформленням права власності. Також медіаторка Громадського центру правосуддя Світлана Гудь та керівниця сектору пробації Алла Мукієнко узгодили подальшу співпрацю та домовилися на проведення 28 вересня тренінгу з клієнтами служби.  

Окремий напрямок соціально-психологічної підтримки Громадського центру правосуддя – це матері з вразливих груп, які перебувають в Центрі матері та дитини «Життя» (с. Струмок Татарбунарського району). 07 вересня 2020 року керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко та медіаторка Центру Світлана Гудь провели чергову зустріч з представниками Центру матері та дитини «Життя». Для жінок, які перебувають в установі, було організовано надання безоплатних правових та соціальних консультацій. Також були проведені індивідуальні зустрічі з метою допомогти молодим матерям працювати над собою, формувати впевненість у  собі, навчитись планувати своє майбутнє. Світлана Гудь також запропонувала працювати з персоналом установи та провести тренінг з питань професійного вигорання. Голова правління благодійного фонду «Еммануїл» Андрій Бостан, який опікується Центром матері та дитини, зазначив, що дійсно працівники центру постійно знаходяться у передстресовій ситуації, часто стикаються з конфліктними ситуаціями. 

Діяльність Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проэкту «Громадський центр правосуддя як  мультифункціональна платформа розвитку правосуддя в громадах». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя покарала суддю Овідіопольського районного суду Одеської області Володимира Кочка за напад на патрульних поліцейських, які зупинили його разом із його дружиною в нетверезому стані в липні 2018 року. Як зазначено в рішенні ВРП, суддя отримав сувору догану та був позбавлений доплат до посадового окладу на три місяці за вчинення … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив колишнього начальника Управління капітального будівництва Одеської міської ради Івана Стаса директором комунального підприємства «Міське капітальне будівництво». Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба міської ради.  Іван Стас працював ще у команді Едуарда Гурвіца з 1994 року. До того, під час правління Руслана Боделана працював у Руслана Тарпана. Називався у … читати далi

Смертність в Україні у 2020 році була майже на 3% більшою, ніж у 2019, а в Одеській області - лише на 1%.  Про це повідомили у Державній службі статистики.  За даними Головного управління статистики в Одеській області за 11 місяців 2020 року на Одещині померли 30 тисяч 768 людей, а в 2019 … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови. Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не опублікована на сайті фінансова звітність кандидатів Миколи Скорика та Юрія Печерського. Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом. Таким чином, наразі … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР