Депутати Білгород-Дністровської міськради просять парламентарів ухвалити законопроект щодо прав переміщених осіб

16 листопада 2018 р. 14:23

Депутати Білгород-Дністровської міської ради звернулись до депутатів Верховної ради України з проханням переглянути законопроект №6240.

Таке рішення було підтримане 19 голосами депутатського корпусу під час 40-ї сесії Білгород-Дністровської міської ради.

Законопроект стосується змін до деяких законів України щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян. Від голосування утрималась міський голова Алла Гінак, ще 14 депутатів вирішили не голосувати за проект.

Із підтримкою цього законопроекту за останні кілька місяців висловлювалися Ужгородська, Вінницька, Херсонська, Коростенська, Добропільська, Маріупольська та Криворізька міські ради, а також – Шосткинська районна рада.

Таким чином рішення Білгород-Дністровської міськради є дев’ятим за ліком закликом місцевого органу самоврядування до Верховної Ради з приводу виборчих прав переселенців.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи на своєму 35-му пленарному засіданні у Страсбурзі проголосував за доповідь “Права голосу на місцевому рівні як елемент успішної довготермінової інтеграції мігрантів та внутрішньо переміщених осіб  у муніципалітети та регіони Європи”.

Як повідомив міжнародний старший радник IFES Гаральд Джепсен, основна частина обговорення на пленарному засіданні була присвячена питанню неналежного захисту виборчих прав внутрішньо переміщених осіб, що були змушені покинути свої домівки внаслідок російської агресії. Кілька промовців від української делегації виступили на підтримку законопроекту №6240 щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян, який був розроблений спільно ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”, Громадянською мережею ОПОРА та Міжнародною фундацією виборчих систем.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Народний депутат України Іван Шинкаренко пройшов до Верховної Ради за списками партії "Слуга народу" (№121) на парламентських позачергових виборах у 2019 році. Вперше з того часу він подав електронну щорічну декларацію, в якій вказав чим він та його родина володіють та які доходи торік сім'я отримала. Відповідний документ опублікований на … читати далi

Депутати Одеської обласної ради активно висвітлюють інформацію про свою персональну допомогу у боротьбі з коронавірусною інфекцією в області. Таких висновків дійшли експерти Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України” під час моніторингової кампанії «Атестація депутатів місцевих рад». Так, у період з 28 березня по 14 травня 2020 року 35 з … читати далi

Народний депутат України Ігор Васильковський, який входить у парламентську фракцію "Слуга народу", подав щорічну декларацію за 2019 рік. Документ опублікований на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Згідно з документом, Ігор Васильсковський проживає размо із дружиною Оленою Васильковською та донькою. Серед об'єктів нерухомості народний обранець задекларував чотири земельні ділянки … читати далi

Встреча с участием городских властей, представителей Одесской областной государственной администрации, областного департамента здравоохранения, филиала Национальной службы здоровья и руководства гордских больниц состоялось 27 мая в малом зале заседаний Измаильского городского совета.  Причиной официальной встречи, стало обсуждение дальнейшей судьбы трех отделений в Дунайской областной больнице в Измаиле – туберкулезного, лучевой терапии … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР