Защита гражданских прав

14 сентября 2017 г. 13:17

10 клієнтів отримали безоплатні консультації правників у Татарбунарській районній лікарні

Учора, 13 вересня, Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» провів черговий прийом громадян у поліклінічному відділенні КЗ «Татарбунарська центральна районна лікарня».

На прийом до правників звернулися 10 клієнтів. Безоплатні правові консультації надавали керівник Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку Леонід Семененко  та  юрист Офісу Аліна Семененко.

Здебільшого до приймальні зверталися мешканці населених пунктів району. Питання, з якими зверталися громадяни, були різноманітними та стосувалися різних сфер життєдіяльності.

Наприклад, мешканець села Новоселиця Анатолій цікавився питаннями оформлення права власності на житловий будинок та присадибну земельну ділянку, а мешканку міста Татарбунари Ольгу турбувало питання внесення змін до паспортних документів громадянина України після одруження.

Пані Ірину, мешканку міста Татарбунари, турбує питання виготовлення технічної документації на житловий будинок, побудований до 1991 року. Пані Ксенію цікавило питання процедури прийняття спадщини за заповітом. Пан Віктор хотів отримати відповідь на питання обрання ставки єдиного податку для новоствореної юридичної особи. Яку відповідальність може нести особа, яка незаконно зберігає вогнепальну зброю і добровільно її видасть, цікавило пана Миколу. Чи правомірним було недопущення її дитини до дитячого садочку, якщо вона не пройшла щеплення,  турбувало  пані Марію, мешканку села Борисівка. Мешканка села Приморське Марія цікавилася питанням продовження виплати аліментних платежів на дитину, яка вступила до вищого навчального закладу.

Пан Дмитро, мешканець села Трапівка, просив надати йому роз’яснення щодо порядку укладання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення та можливості зазначення у ньому його права на продаж цієї ділянки у разі прийняття відповідного закону. Окрім цього від пана Ігоря, мешканця міста Татарбунари, надійшло  питання щодо порядку перегляду рішення господарського суду  по справі за нововиявленими обставинами. На усі запитання, які надійшли від клієнтів приймальні, правниками були надані  відповіді та роз’яснення. Окрім цього, їх було поінформовано про те, що вони у разі необхідності можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу через Бюро правової допомоги.

У процесі прийому від працівників поліклініки поступили пропозиції до бюджету міста з питань вирішення бюджетного асигнування встановлення камер відеоспостереження біля поліклініки та приймального відділення районної лікарні, надання допомоги у придбання камери відеоспостереження для приймального відділення лікарні та облаштування авто-зупинки на вулиці Московській, що підвищить безпеку медичного персоналу під час виконання ними своїх обов’язків.

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією.

 

Леонід Семененко,

керівник Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку

 

Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»

Комментарии