Одеський виконком провів позачергове засідання

Виконавчий комітет Одеської міської ради провів 25 травня позачергове засідання, про яке стало відомо наступного дня, 26 травня.

Як повідомили в мерії, на засіданні розглянули 14 питань:

 • Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 08 грудня 2021 року № 797-VIII "Про бюджет Одеської міської територіальної громади на 2022 рік".
 • Про передачу Центру соціальних служб Одеської міської ради на баланс та закріплення за ним на праві оперативного управління нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 167,9 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дор., 27.
 • Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради від 30 березня 2017 року № 74 «Про затвердження граничної штатної чисельності працівників установ охорони здоров’я м. Одеси.
 • Про хід виконання у 2021 році Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14 грудня 2017 року № 2743-VII.
 • Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження Плану формування мережі закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси на 2022-2025 роки".  
 • Про хід виконання у 2021 році Міської цільової Програми "Молодь Одеси" на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 11 грудня 2019 року № 5472-VІІ.
 • Про припинення дії договору про забезпечення функціонування прийомної сім’ї від 25 січня 2018 року № 1 та позбавлення сім’ї Кремльової статусу прийомної.
 • Про скасування рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради від 13 грудня 2012 року № 504 "Про впорядкування функціонування виставки-ярмарку тварин".
 • Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження Положення про Департамент з благоустрою міста Одеської міської ради у новій редакції".
 • Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження підсумкового звіту про виконання Міської цільової програми підтримки інвестиційної діяльності на території міста Одеси на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 30 січня 2019 року № 4206-VII".
 • Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження підсумкового звіту про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Одесі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 30 січня 2019 року № 4198-VII".
 • Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради від 25 червня 2020 року № 216 "Про затвердження граничного розміру компенсаційних виплат за зберігання транспортних засобів водіїв та організацій, що надані безкоштовно".
 • Про встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю "ОЛІМП.КОМСЕРВІС" для населення та інших споживачів житлового будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, Фонтанська дор., 49/1.
 • Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії, що надається іншим споживачам Товариством з обмеженою відповідальністю "Міжнародний аеропорт «Одеса»".

Раніше учасники громадської ініціативи Місцеві депутати. Атестація, які у рамках нової кампанії «Атестація депутатів. Війна» дослідили роботу міських рад в Україні та зазначили, що три міські ради - Одеська, Миколаївська та Чернігівська за період з 24 лютого по 11 травня, тобто з початку вторгнення російської федерації в Україну, не провели жодної сесії.

Останнього разу перед вторгненням рашистів Одеська міська рада збиралася 15 лютого на екстрену позачергову сесію. Тоді перерозподілили бюджетні кошти для реалізації програми сприяння територіальній обороні. Напередодні 11 лютого президент Володимир Зеленський після доповіді про те, що рівень організації територіальної оборони в Одеській області один з найгірших в країні, дав Сергію Гриневецькому два тижні на організацію штабу територіальної оборони.

Чергову сесію планували на 16 березня, але вона вже не відбулася.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР