Дорогоцінні метали та мільйони готівкою: що задекларував очільник обладміністрації

05 квітня 2021 р. 17:12

НАЗК ОДА декларація

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький подав щорічну електронну декларацію за 2020 рік.

Відповідний документ опублікований на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

Згідно з декларацією, до родини Сергія Гриневецького входить його дружина Ольга Гриневецька, дочка Олена Мельниченко та дві онучки. Зазначимо, що зареєстровані за місцем проживання донька та онучки в будинку дружини Гриневецького. Однак, донька та той же будинок і земельна ділянка вказані і в декларації чоловіка Олени - Григорія Мельниченка, хоча він до цієї нерухомості відношення не має, а в декларації за законом вказується тільки спільне господарство.

Новою нерухомостю або цінностями родина Гриневецького не обзавелася, але дещо змінилися статки.

Тож, очільник Одещини живе у будинку в Одесі, власником якого є дружина Ольга. Нерухомість у 835,7 кв. м була придбана родиною ще у 2003 році.

Пенсія голови ОДА складає 129 тис. 855 гривень, а заробітна платня – 48 тис. 821 гривню.

На банківських рахунках Гриневецький зберігає 262 тис.140 та 45 тис. 212 гривень та активи у дорогоцінних (банківських) металах, злитках у 855 тис. 225 гривень (минулого року було задекларовано у 575 тис. 533 гривні)

Готівкою Гривенецький зберігає:

  • Долари: 80 тис.
  • Гривні: 2 млн 260 тис.
  • Євро: 4 тис. 900

Також з 1998 року має 49% у спільній власності ТОВ «Медбі».

Щодо цінних речей, очільник ОДА задекларував антикварну ікону «Господь Вседержитель» невідомого іконописця та меблевий гарнітур. Дочка Олена Мельниченко також є власницею антикваріату - ікони «Свята цариця Олена».

Гриневецький має пару швейцарських годинників бренду Patek Phillipe, дружина теж носить годинник з Швейцарії, але бренду OMEGA. Вартість аксесуарів не вказана.

На чому їздить родина Гриневецьких невідомо, бо у декларації транспортних засобів не зазначено.

Також очільник обладміністрації має 517 тис. 250 гривень, тобто 19,89% від підприємства доньки Олени – ТОВ Мельниченко.

Дружина Ольга є власницею:

  • Земельної ділянки в Одесі 1 тис. 203 кв. м з 1999 року
  • Житлового будинку в Роздільній 48,6 кв. м з 2015 року
  • Земельної ділянки в Роздільній 713 кв. м з 2015 року
  • кольє, сережок та браслету з діамантами

Пенсія дружини складає 30 тис. 826 гривень, а заробітна плата у ТОВ ФОРМУЛАБ – 74 тис. 893 гривні.

На банківських рахунках Ольга Гриневецька зберігає 557 доларів США, 4 тис. 72 гривні, а готівкою 100 тис. дол. та 1 млн 106 тисяч гривень.

Дочка Олена отримує щомісячну одноразову допомогу у розмірі 10 тис. 320 гривень від департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради та отримала 650 тисяч гривень у подарунок від Григорія Мельниченка.

У банках Олена Мельниченко зберігає 261 гривню, 69 гривень та 10 гривень.  

Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило декларацію одеського міського голови Геннадія Труханова за минулий 2020 рік. 

У порівнянні з декларацією за 2019 рік, 1 січня 2020 року в доньки мера Катерини з'явилась квартира площею 149 квадратних метрів за 1 млн 488 тис. 289 грн, тоді ж в неї з'явилося машиномісце 13,3 квадратних метрів за 219 тисяч 192 гривень.

За період кампанії декларування до Національної комісії з питань запобігання корупції надійшла 791 тисяча 872 декларації і 720 тисяч 509 з них - щорічні декларацій діючих посадовців.

Також  ІзбірКом вирішив подивитись, що в деклараціях заступників міського голови.

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Якщо ви хочете збільшувати кількість розслідувань та аналітичних матеріалів на наших ресурсах - підтримайте нас.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

Діти в Арцизі звернулися до адміністрації школи зі скаргою на те, що їхня мати дуже часто зловживає алкогольними напоями, б’є та ображає їх. Як зазначили в пресслужбі Арцизької міської ради після цієї скарги представники служби у справах дітей спільно зі співробітниками ювенальної поліції відвідали родину, в якій виховуються троє дітей, а мати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР