Кормить борющихся с коронавирусом медиков доверили фирме, в которой работали чиновники

Обеспечивать питанием врачей Одесской городской клинической инфекционной больницы будет фирма, в которой работали сотрудница юридического департамента городского совета и сотрудница Одесского областного территориального управления антимонопольного комитета Украины. 

Согласно данным публичного модуля аналитики BI Prozorro, в мае коммунальное некоммерческое предприятие “Городская клиническая инфекционная больница” Одесского городского совета заключило два договора на оказание кейтеринговых услуг. 

По двум договорам, проведенным как закупки по упрощенной процедуре для борьбы с коронавирусом, на питание для медиков потратят 1 миллион 139 тысяч 977 гривень. Оба договора заключены с фирмой “Фабрика вкуса”. 

По договору, опубликованному 4 мая, фирма поставит 3264 комплекта питания 1 раз в сутки и 2010 комплектов трехразового питания на каждого человека в сутки. 

По договору, опубликованному 15 мая, фирма поставит 3649 комплектов питания 1 раз в сутки и 2184 комплекта трехразового питания на каждого человека в сутки. 

Увы, спецификация не дает ответа на вопрос, чем именно будут кормить медработников. Известно только, что разовое питание стоит 79,98 гривень, а трехразовое - 139,98 гривень. 

 

 

Всего, по данным публичного модуля аналитики BI Prozorro, в Одесской области с фирмой “Фабрика вкуса” заключен 161 договор. Фирма осваивает около 300 миллионов гривень бюджетных средств. 

По данным аналитической платформы YouControl, сотрудниками фирмы “Фабрика вкуса” являются два субъекта декларирования. 

 

Бычок Наталья Сергеевна, которая, по данным декларации, совмещала работу в “Фабрике вкуса” с работой в юридическом департаменте Одесского городского совета. 

Лянная Евгения Геннадиевна, согласно данным декларации,  совмещала работу в “Фабрике вкуса” с работой в Одесском областном территориальном управлении антимонопольного комитета Украины. 

Матеріал підготовлено в рамках роботи Центру публічних розслідувань.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Одеської області розпочав розгляд справи проти Одеського національного медичного університету щодо боргу за енергопостачання. Про це йдеться на сайті суду. Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська обласна енергопостачальна компанія" вимагає стягнути з Одеського національного медичного університету майже 600 тисяч гривень. Минулого року Одеський окружний адміністративний суд повністю … читати далi

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року. Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської міської ради засідань своїх постійних депутатських комісій ІзбірКом розповідав раніше. Цього разу ми проаналізували дисципліну відвідування депутатами пленарних … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України в своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 368 нових випадків інфекції та 23 нових летальних випадки, зафіксованих за добу 6 грудня в Одеській області. 8 тисяч 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 … читати далi

Міністерство інфраструктури України у 2022 році планує провести чотири або шість концесійних конкурсів у Чорноморському, Одеському, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. Про це повідомив заступник міністра Юрій Васьков на інфраструктурному дні Європейської бізнес-асоціації у Києві, інформує hubs. Він уточнив у презентації, що у випадку Чорноморського порту йдеться про перший і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР