Одесская область вошла в ТОП-3 в Украине по количеству заключенных ЭСКО-контрактов

04 березня 2019 р. 20:21

В Одесской области подписаны более 40 контрактов, позволяющих энергомодернизировать объекты за счет частных инвестиций и по этому показателю регион входит в тройку лидеров по Украине.

Об этом шла речь во время семинара «Повышение энергоэффективности территориальных громад».

«Такой механизм помогает существенно экономить энергопотребление как в жилой, так и бюджетной сферах. Уже заключен 41 энергосервисный контракт на общую сумму около 40 миллионов гривень, и Одесская область здесь еще имеет большой потенциал», - подчеркнул директор департамента жилищно-коммунального хозяйства и энергоэффективности Одесской областной государственной администрации Антон Шалыгайло.

Отметим, региональный семинар проведен по инициативе Госэнергоэффективности совместно с Одесской областной государственной администрацией, а также при поддержке Представительства Фонда им. Ф. Эберта в Украине.

Во время своего выступления представители Госэнергоэффективности Роман Марецкий Алексей Корчмит определили преимущества утепления домов при поддержке государства и местных властей. В частности, Одесская область входит в десятку регионов, где «теплые кредиты» пользуются наибольшим спросом.

Напомним, вслед за местными властями Савранского района, проекты энергосервиса (ЭСКО) по модели углубленного партнерства планируют внедрять в городах Одесса и Нежин.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР