Новые нормы строительства гостиниц: раздельный сбор мусора и усиленная пожарная безопасность

30 вересня 2019 р. 10:57

Изменения в государственные строительные нормы по проектированию зданий гостиниц, являющиеся обязательными к выполнению проектировщиками при новом строительстве и реконструкции отелей вступают в действие с 1 октября в них учтены события в одесском отеле «Токио Стар».

Как сообщили в пресс-службе Министерства развития громад и территорий Украины, одним из основных требований новых государственных строительных норм является Усиленная обязательная пожарная безопасность гостиниц.

В частности введена возможность использования эффективных систем пожаротушения водой и современных систем раннего обнаружения угроз и чрезвычайных ситуаций.  

Также теперь в гостиницах обязательно должны будут оборудовать современные системы раздельной сортировки мусора. И в тоже время больше не придется предусматривать места для обязательных сейчас телефонов-автоматов, абонентских ящиков, театральных и железнодорожных касс, парикмахерских, торговых киосков, медпунктов и тому подобного в зданиях гостиниц.

Вход в гостиничные номера рекомендуется предусмотреть только по бесконтактным карточкам, а в номерах гостиниц категории и выше - дополнительно устраивать системы охранной сигнализации.

Также рекомендуется предусматривать доступ к интернету в каждом гостиничном номере.

Напомним, 18 августа, в Одессе был траурным днем из-за пожара в отеле «Токио Стар», случившегося накануне и унесшего жизни девяти человек.  Пожар зацепил ремонтные боксы трамвайного депо «Одесгорэлектротранса», к которому примыкала гостиница.

ИНФОГРАФИКА: minregion.gov.ua

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський апеляційний суд остаточно поновив на посаді начальника прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини, який у 2018 році мав частвово відповідати за отару овець, які застрягли у Чорноморському морському порту. Про це йдеться у постанові, опублікованій у Єдиному державному реєстрі судових справ. Чиновника звільнили з посади начальника ПІПВМ № 9 відповідно … читати далi

Сьогодні, 22 лютого, Київський районний суд відсторонив від посади виконуючого обов'язки голови селищної ради Затоки В'ячеслава Бокія, якого підозрюють у розтраті майна, а також у службовій фальсифікації. Про це повідомляє "Думська". Кримінальне провадження, фігурантом якого є Бокій, відкрито за фактом розтрати бюджетних коштів під час реконструкції очисних споруд мікрорайону «Райдужний». Договір … читати далi

На місці будівництва дороги у парку Преображенський знайшли людські останки, проте в мерії стверджують, що ніяких робіт технікою там не виконували останнім часом, а кістки могли принести громадські діячі, щоб створити провокацію. Про знайдені у Преображенському парку кістки на своїй сторінці у Facebook написав громадський діяч Олексій Костржицький. Також він … читати далi

Активісти зносять огорожу навколо скандальної забудови ЖК La Mer на схилах 13-й станції Великого Фонтану. Про це повідомляє 7 канал. За інформацією юристів, дозвіл на встановлення паркану просрочений вже два місяці. Документ припинив дію ще у грудні 2019 року, а нових  дозволів на встановлення огорожі не видавали. Представник забудовника посилається на … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР