Ренійська міська рада знову працюватиме у повному складі

01 грудня 2021 р. 20:02

депутат міська рада Рені

Перед початком пленарного засідання чергової шістнадцятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, що відбулося 30 листопада 2021 року, член Ренійської міської територіальної виборчої комісії Олександр Прилепов зачитав ухвалу, якою визнано обраним до складу міськради, наступного за черговістю кандидата в депутати від політичної партії «Опозиційний блок» В'ячеслава Яманді. Таким чином, у Ренійській міськраді знову працюють 26 депутатів.

Депутатський корпус міськради зменшився на одного депутата після того, як на пленарному засіданні чергової тринадцятої сесії, 11 серпня поточного року, було ухвалено рішення № 251-VIII про дострокове припинення повноважень депутата Володимира Ковальжі у зв'язку з його особистою заявою про складання депутатських повноважень. Причиною написання заяви стало бажання Володимира Ковальжі стати співробітником Державної прикордонної служби України.

В'ячеслава Яманді

З появою В'ячеслава Яманді у складі чинного депутатського корпусу Ренійська міськрада змінює представництво сіл Ренійської громади у цьому органі місцевого самоврядування.

Спочатку в Ренійській міській раді VIII скликання працювало 9 «сільських» та 17 «міських» депутатів. Але не всі села громад мають своїх представників у міськраді. Наприклад, по два депутати обрані від сіл Новосільського (Ніна Кокош та Валерій Бабере) та Долинське (Віктор Готка та Катерина Куртева), один від Орлівки (Іван Кіронакі). Володимир Колвальжі представляв у раді інтереси мешканців села Нагірне. Село Котловина спочатку було представлено трьома депутатами.

Водночас села Лиманське та Плавні, після останніх виборів до місцевих рад, не делегували до ради жодного депутата. Тепер до них приєдналося й село Нагірне. А склад депутатської «фракції» від села Котловина збільшився до чотирьох депутатів (Олена Драгнєва, Іван Кобзаренко, Сергій Узунов, В'ячеслав Яманді).

Нагадаємо, що це вже друга заміна, яка сталася протягом першого року роботи нинішнього скликання Ренійської міськради.

Перша відбулася на пленарному засіданні позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради 12 травня. Тоді було оголошено дві ухвали Ренійської міської територіальної виборчої комісії. Першим припинялися депутатські повноваження Валентина Котляренка, який пройшов до складу Ренійської міськради за списками партії "За Майбутнє", відповідно до його заяви.

Валентин Котляренко очолив створений 1 березня у Ренійській громаді Центр надання адміністративних послуг. Зайнявши цю посаду, він став посадовцем місцевого самоврядування, що не сумісне, згідно з положеннями чинного законодавства, з депутатським мандатом. Замість Валентина Котляренка було визнано обраним до складу міськради, наступного за черговістю кандидата у депутати. Ним стала Світлана Асаржі.

Нагадаємо, всього до рекомендованого порядку денного шістнадцятої сесії внесено сорок проєктів рішень, більшість з яких земельні.

Олександр Прилепов/Фото: ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники Служби безпеки викрили на Херсонщині чергових поплічників ворога. Після взяття міста російськими військами, вони добровільно вступили до створеного окупантами "главного управления мвд Херсонской области". Про це повідомляє пресслужба СБУ. Одна з них очолила кадровий підрозділ псевдооргану й розгорнула щироку агітаційну кампанію щодо залучення місцевих жителів до співпраці з агресором. Після … читати далi

З 1 жовтня по 5 грудня Служба автодоріг (САД) у Миколаївській області підписала 12 договорів на експлуатаційне утримання доріг на загальну суму 634,9 млн грн. Ще 94,1 млн грн підрядникам виплатить "Агенція місцевих доріг" Миколаївської ОВА. Усі контракти укладені без конкурсу та залучення електронної системи, в ProZorro наявні лише звіти … читати далi

Під час обшуку Успенського собору в Херсоні, що належить до рпц, правоохоронці знайшли колекцію ікон, яка була викрадена окупантами з будинку почесного консула Литовської Республіки. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Фото: СБУ При подальшому обшуку церковних приміщень були знайдені перепустки, виписані на ім’я "федерального советника военно-гражданской администрации рф", а також російські паспорти … читати далi

Значні руйнування мереж у більшості мікрорайонів Херсона вкрай ускладнюють роботи з відновлення системи. Проте наразі вже 60% абонентів міста  отримують теплопостачання від місцевої ТЕЦ. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України". Попри обстріли та постійні перебої з електроенергією, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР