Труханов призначив нового головного еколога Одеси

Міський голова Одеси Геннадій Труханов підписав розпорядження про призначення Олександра Тіщенка виконуючим обов'язки директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Одеської міськради.

Згідно з е-декларацією, Олександр Тіщенко мав 50% корпоративних прав у ПП "Аріанта", 33,33 - у ТОВ "Буд Спожив Союз", 100% - у ПП "УкрБренд" та стільки ж у ТОВ "Перша одеська юридична компанія". Як зазначив він у декларації, всі права він передав в управління.

Торік Тіщенко заробив 12 тис. 661 грн у ТОВ "Буд Спожив Союз" та майже 55,2 тис. у ТОВ "Аріанта". У готівці він тримає 50 тис. доларів, 250 тис. гривень та 5,8 тис. євро.

В Одесі новий керівник департаменту має квартиру (80,8 кв. м) та машиномісце, яке купив торік за понад 153,7 тис. грн. Також торік він придбав автомобіль Lexus GS300 (2006 р. в.), за який заплатив 176 тис. грн.

Нагадаємо, директора департаменту екології Віталія Денисова Труханов звільнив влітку минулого року. З ього часу обов'язки керівника підрозділу виконувала в. о. першого заступника директора Валентина Дацюк.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Державная аудиторська служба України звинуватила керівництво Приватного акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство» в перешкоджанні проведенню державного фінансового аудиту, в пароплавстві відповіли, що аудитори чинять тиск на працівників.  За версією аудиторів, спочатку не виникало жодних труднощів у проведенні перевірки, однак після того, як до періоду аудиту включили І півріччя 2020 року, керівник ПрАТ «УДП» … читати далi

В Одессе появился инновационно-технологический кластер, который будет представлять интересы космической отрасли, IT-компаний, городских учреждений образования и стартапов. Об этом сообщает пресс-служба Одесского городского совета. Решение о создании кластера с предварительным названием «Южный» было принято на встрече, организованной Национальным центром управления и испытаний космических устройств. Вице-мэр Одессы Павел Вугельман, избранный президентом … читати далi

Центральна виборча комісія 10 серпня  утворила в Одеській області 27 територіальних виборчих комісій: Одеську обласну, районні ТВК та міські ТВК. З-поміж охоплених моніторингом ОПОРИ 17-ти ТВК вчасно провели перші засідання 10. Як повідомили в пресслужбі ОПОРИ в Одеській області, моніторингом в регіоні були охоплені Одеська обласна виборча комісія, всі районні … читати далi

В місті Татарбунари Одеської області 13 серпня відкрили «зелену кімнату» для нетравматичної роботи з неповнолітніми. Такий простір створений на базі Координаційного офісу безпеки спільно з міською владою з фокусом на широке використання не лише поліцією, але і судами, органами пробації, адвокатами, соціальними службами, психологами та іншими фахівцями. Як повідомила пресслужба … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР