Цена вопроса - 70 миллионов: прокуратура считает, что одесский бизнесмен нарушил судебные ограничения

04 березня 2020 р. 19:24

ВАКС суд

Высший антикоррупционный суд (ВАКС) 5 марта намерен рассмотреть ходатайство Специализированной антикоррупционной прокуратуры о  взыскании залога в 70 миллионов гривень с подозреваемого в организации схемы на таможне одесского бизнесмена Вадима Альперина.

Прокуроры считают, что подозреваемый нарушил обязанности, возложенные на него при избрании меры пресечения, сообщает Центр противодействия коррупции.

По данным ЦПК, если ВАКС удовлетворит ходатайство прокуроров, это будет историческая сумма залога, которую взимают в пользу государства.

Заседание должно было состояться еще в начале февраля. Но прокуроры попросили отвести судью, который должен был рассматривать вопрос о взыскании залога из-за нарушения автораспределения. Однако судью не отвели, и завтра он возьмется за это ходатайство.

Напомним, Одесский окружной административный суд опроверг информацию о возможной связи председателя суда Олега Глуханчука с фигурантом ряда уголовных дел Вадимом Альпериным, которого в СМИ часто называют «королем одесской контрабанды».  Журналисты считают, что судья мог помогать бизнесмену «решать проблемы» в судах, касающиеся подконтрольных тому компаний.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

Процес приватизації активів портів Білгород-Дністровський та Усть-Дунайськ може стартувати вже за два місяці.  Про це 13 квітня, в ході Українського форуму транспортної інфраструктури, заявив заступник голови Фонду держмайна України Тарас Єлейко, повідомляє ЦТС. «В нас на приватизацію є три морські порти - Усть-Дунайськ, Білгород-Дністровський та Скадовський. Там багато внутрішніх проблем, і ми … читати далi

Верховна Рада України відхилила постанову, що містила рекомендацію уряду повернути тариф на електроенергію на рівні 0,9 грн за кВт/год, а також поновити пільгові 100 кВт/год, у межах яких застосовуватиметься цей тариф. Як зазначають в пресслужбі парламенту, постанову підтримали лише 174 народних депутата.  Згідно з проєктом постанови, уряду пропонувалося внести зміни до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР