В Одессе обыски: СБУ подозревает чиновников администрации портов в растрате 20 миллионов долларов

28 грудня 2019 р. 13:53

НАБУ СБУ

Сотрудники Службы безопасности Украины и детективы Национального антикоррупционного бюро обыскали офисы Администрации морских портов в Киеве, Одессе и Одесской области. 

Об этом сообщили в пресс-центре СБУ. 

По данным службы, дело в том, что чиновников АМПУ подозревают в растрате 20 миллионов долларов США. В частности, как считают правоохранители, в АМПУ допустили злоупотребления при закупках строительных услуг для объектов морской инфраструктуры.

В частности, возможно они предоставляли противоправные преференции иностранной компании, которая проводила дноуглубительные работы.

Какая именно компания попала в поле зрения силовиков, в СБУ не сообщают.

Отметим в августе 2018 года Администрация морских портов Украины (АМПУ) подписала договор о проведении эксплуатационного дноуглубления в акватории морских портов Измаил и Рени с SC COMPLEX DELTA SRL (КП ООО «КОМПЛЕКС ДЕЛЬТА», Румыния).  

Кроме того в январе того же года Администрация морских портов Украины (АМПУ) подписала акт приема-передачи участка дноуглубительных работ в акватории у новосозданного причала № 25, который будет обеспечивать функционирование нового зернового терминала Cargill и MV Cargo.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР