В Одесской области гражданина Молдовы оштрафовали за попытку подкупить пограничника

13 вересня 2018 р. 20:27

Белгород-Днестровский горрайонный суд Одесской области 11 сентября признал гражданина Молдовы виновным в попытке подкупа пограничника и оштрафовал в размере 500 необлагаемых минимумов доходов граждан, то есть на 8 тысяч 500 гривень.

Об этом сообщили в пресс-службе Военной прокуратуры Южного региона. 

Кроме того, суд постановил применить в отношении обвиняемого специальную конфискацию и принудительно изъять в собственность государства денежные средства в размере 1 тысячи 500 гривень, которые предназначались для подкупа.

Во время судебного разбирательства установлено, что 25 августа гражданин Молдовы,  во время проверки документов в пункте пропуска «Паланка», за беспрепятственный выезд с территории Украины на территорию Молдовы по недействительному паспорту предложил инспектору пограничного контроля взятку.

Государственное обвинение в суде поддерживала военная прокуратура Белгород-Днестровского гарнизона Южного региона Украины.

Напомним, в начале сентября Ильичевский городской суд признал гражданина Грузии виновным в попытке подкупа пограничника и оштрафовал того на сумму в размере 600 необлагаемых минимумов доходов граждан, то есть 10 тысяч 200 гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив державними нагородами діячів з усієї країни з нагоди Дня Соборності України. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Ордена та медалі діячі отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Серед нагороджених … читати далi

Комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня» ліквідують через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. Даний проєкт рішення винесено виконавчим комітетом на розгляд чергового засідання ради, яке відбудеться 29 січня. Для інформації: комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня», що знаходилось за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Семінарська, 38 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР