Пресс-конференция по правам крымчан и безопасности в громаде

31 березня 2017 р. 03:00

В пятницу, 31 марта, в пресс-центре «Паритет» (г. Одесса, ул. Фонтанская дорога, 51) состоялась пресс-конференция, посвященная двум темам: «Суд признал незаконным запрет вывозить вещи из Крыма» и «В Татарбунарском районе внедряется совместная инициатива по обеспечению безопасности».

В пресс-конференции приняли участие глава Одесской областной организации «Комитета избирателей Украины» Анатолий Бойко, адвокат Юлия Лесовая, заместитель главы Одесской областной организации ВОО«Комитет избирателей Украины» Игорь Бринош.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый дал первую пресс-конференцию в Одессе.  читати далi

Організатори «Штаб спротиву капітуляції. Одещина» та ГО «Методичний центр учасників АТО». Питання круглого столу: • Чи є «Формула Штайнмайєра» формулою миру? • Досвід Молдови та Грузії, чи загрожує Україні Придністровізація? • Чи можливо знаходження спільної позиції України та Росії з питань статусу ОРДЛО, україно-російського кордону, Європейського та Євроатлантичного вибору України? … читати далi

Тилігульський лиман є одним з найчистіших лиманів Північного Причорномор’я. Він оберігається Рамсарською конвенцією – міжнародною угодою з охорони та збереження природних ресурсів. Однак Тилігульський лиман став пересихати. Тому його вирішили з’єднати із Чорним морем каналом, який мав би врятувати його та наповнити водою. На канал виділили 60 мільйонів гривень бюджетних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР