Не голосуй за преступников, которые покупают твой голос!

22 жовтня 2015 р. 03:00

Не хотите быть пойманными на крючок избирательными ворами? Вам надоели недобросовестные кандидаты? Не поддавайтесь на подкуп - голосуйте сознательно. С октября 2014 года наказание за подкуп избирателей несет не только тот, кто предоставляет неправомерную выгоду, товары, услуги, но и избиратель-получатель.

За подкуп избирателей кандидат может быть наказан вплоть до 7 лет лишения свободы, а гражданин, который принял участие в подкупе (независимо от фактического волеизъявления и результатов голосования), - до 2 лет исправительных работ или ограничения свободы, или же штрафом от 1700 до 5100 грн .

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый дал первую пресс-конференцию в Одессе.  читати далi

Організатори «Штаб спротиву капітуляції. Одещина» та ГО «Методичний центр учасників АТО». Питання круглого столу: • Чи є «Формула Штайнмайєра» формулою миру? • Досвід Молдови та Грузії, чи загрожує Україні Придністровізація? • Чи можливо знаходження спільної позиції України та Росії з питань статусу ОРДЛО, україно-російського кордону, Європейського та Євроатлантичного вибору України? … читати далi

Тилігульський лиман є одним з найчистіших лиманів Північного Причорномор’я. Він оберігається Рамсарською конвенцією – міжнародною угодою з охорони та збереження природних ресурсів. Однак Тилігульський лиман став пересихати. Тому його вирішили з’єднати із Чорним морем каналом, який мав би врятувати його та наповнити водою. На канал виділили 60 мільйонів гривень бюджетних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР