Главный редактор издания ИзбирКом не верит в серьезные результаты работы следственной комиссии «по Гандзюк»

22 грудня 2018 р. 20:05

Временная следственная комиссия парламента, расследующей случаи нападения на активистов в Украине 17 декабря провела заседание в Одессе. 

Народные депутаты, задавая вопросы городскому голове Одессы упомянули случай с отказа главному редактору издания ИзбирКом Валерию Болгану в доступе на заседание согласительного совета, предшествующего сессии городского совета.  

Свое мнение о работе комиссии Валерий Болган высказал в эфире телеканала DumskayaTV. Он отметил, что депутаты зачастую используют работу в следственных комиссий для поездки в регионы, но в этой есть депутаты заинтересованные в результате. 

  
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый дал первую пресс-конференцию в Одессе.  читати далi

Організатори «Штаб спротиву капітуляції. Одещина» та ГО «Методичний центр учасників АТО». Питання круглого столу: • Чи є «Формула Штайнмайєра» формулою миру? • Досвід Молдови та Грузії, чи загрожує Україні Придністровізація? • Чи можливо знаходження спільної позиції України та Росії з питань статусу ОРДЛО, україно-російського кордону, Європейського та Євроатлантичного вибору України? … читати далi

Тилігульський лиман є одним з найчистіших лиманів Північного Причорномор’я. Він оберігається Рамсарською конвенцією – міжнародною угодою з охорони та збереження природних ресурсів. Однак Тилігульський лиман став пересихати. Тому його вирішили з’єднати із Чорним морем каналом, який мав би врятувати його та наповнити водою. На канал виділили 60 мільйонів гривень бюджетних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР