Консультативна місія ЄС в Україні оголошує переможців своєї кампанії з підвищення обізнаності

28 травня 2021 р. 11:05

Одеса поліція

Консультативна місія ЄС (EUAM Ukraine) оголосила переможців свого першого видання конкурсу творчості #QuarantineCorruption був частиною кампанії з підвищення обізнаності щодо боротьби з корупцією.

У січні 2021 року Місія зв’язалася з українськими правоохоронними органами, запросивши своїх курсантів представити відео та графічні роботи (або картини) для участі.

Загалом до відділу боротьби з корупцією КМЄС надійшло майже 100 внесків від 14 правоохоронних академій, де працювало 45 команд та 66 осіб. Журі вирішило нагородити трьох переможців у кожній з двох категорій. Ця частина конкурсу була зосереджена на перемозі в академіях.

Серед відео переможцями стали Донецький державний університет внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ та Одеський державний університет внутрішніх справ. У категорії "плакати" нагороди отримали Національна академія внутрішніх справ, а також Львівський та Дніпропетровський державні університети внутрішніх справ.

Другий етап творчості конкурсу #QuarantineCorruption нагородить найкращі окремі записи, вибрані з допомогою глядацького голосування на EUAM соціальних платформ.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

24 червня 2021 року відбувається засідання Виконавчого комітету Одеської міської ради. ПРОЄКТИ РІШЕНЬ На порядку денному наступні питання: Питання Департаменту документально-організаційного забезпечення Доповідає: Броварська Марина Владиславівна – директор Департаменту документально-організаційного забезпечення 1. Про орієнтовний поточний план роботи Виконавчого комітету Одеської міської ради на ІIІ квартал 2021 року. Питання Департаменту бухгалтерського обліку, … читати далi

Онлайн-дискусія щодо особливостей проведення вакцинації від COVID-19 в Одеській області. Розмову ведуть експерти та лікарі-практики щодо деталей вакцинації пріоритетних груп, рекомендацій отримання другої дози вакцин та особливостей роботи центрів масової вакцинації. Питання до обговорення: ● особливості вакцинації пріоритетних груп; ● деталі щодо отримання другої дози вакцини; ● робота центрів масової вакцинації в … читати далi

Черговий випуск проєкту «Гендерні окуляри», в якому зібрані історії людей з Одеської та Івано-Франківської області, де розкриваються проблеми гендерної нерівності, насильства, сексизму у професіях та ін.  Денис – студент-політолог. Він навчається у Варшаві та працює в українській компанії. А ще Денис – гей. Це інтерв’ю хлопець дає анонімно, без обличчя. Бо не готовий вриватися … читати далi

Продовжуємо знайомити вас з героями проєкту «Гендерні окуляри». Тут зібрані історії людей з Одеської та Івано-Франківської області, в яких розкриваються проблеми гендерної нерівності, насильства, сексизму у професіях та ін.  У цьому випуску блогерка Вікторія Дубінець вчить любити своє тіло та розпізнавати секзим у медіа. Вона працює з молодими журналістами та допомагає їм зрозуміти стандарти. Також вона … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР