RE: форма. Почему Украине нужны европейские стандарты?

12 вересня 2016 р. 03:00

You control
прозоро
пресс-рум
КВУ
ЦПР

інше

3 січня службовці військової частини 3058 спільно з Ізмаїльським військово-морським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою провели захід на підтримку полонених Російською Федерацією українських моряків у форматі флешмобу. У заході взяли участь 78 військовослужбовців Національної гвардії України та 7 ліцеїстів ІВМЛ.

Учасники флешмобу вишикувалися у формі якоря на плацу біля пам'ятника морякам-дунайцям, висловивши слова підтримки на адресу полонених моряків.

ВІДЕО: Військова частина 3058 НГУ

Проект Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Він сприяє розширенню та вдосконаленню механізмів, що були створені в рамках діяльності UNFPA протягом 2015-2017 рр.

Проект реалізується в 10 регіонах України, а саме в Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Харківській, Херсонській областях та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. Проект спрямований на посилення національної системи попередження та реагування на ґендерно зумовлене насильство на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов, в яких більшість постраждалих від ґендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою до потреб постраждалих осіб.