Презентация "Бюджетный процесс-2017: региональное измерение"

26 грудня 2016 р. 02:00

Сегодня, 27 декабря, в Киеве прошла пресс-конференция партнерства "За прозрачные местные бюджеты!" на тему: "Результаты мониторинга процесса принятия местных бюджетов 2017".

Участники:

Анатолий Бойко - координатор Общественного партнерства "За прозрачные местные бюджеты!";

Леся Шевченко - президент Фонда "Открытое общество";

Елена Нижельская - председатель ОО "Кризисный медиа-центр "Северский Донец", член партнерства "За прозрачные местные бюджеты!".

Основные темы мониторинга и пресс-конференции:

Кто из местных руководителей нарушил однозначные требования действующего законодательства относительно процедуры и сроков принятия бюджета на следующий год?

Кто из местных руководителей нарушил требования к срокам и стандартов обнародования проекта решения о бюджете на 2017 и тем самым ограничил права граждан на доступ к публичной информации?

Проводились общественные обсуждения, консультации с гражданами по проектам городских бюджетов и могут гражданами узнать о влиянии предоставляемых ими предложений на принятый бюджет?

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Члени виконавчого комітету Одеської міської ради сьогодні, 30 липня, зібралися на чергове засідання.  У порядку денному більш ніж 20 питань, серед яких наступні:  Про внесення до Центральної виборчої комісії подань щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі на території м. Одеси. Про хід … читати далi

Члени виконавчого комітету Одеської міської ради планують розглянути на позачерговому засіданні два питання, що стосуються дітей сиріт.  Йдеться про затвердження рішень міської комісії з формування пропозицій стосовно потреби у спрямуванні субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до … читати далi

Керівник Одеської обласної організації Комітету виборців України Анатолій Бойко в ефірі телеканалу "Думська.TV" розповів про особливості місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня поточного року.  читати далi

Члени виконавчого комітету Одеської міської ради зібралися сьогодні, 16 липня, на позачергове засідання через вибори в місцеві ради. Коли анонсували засідання, на порядку денному було лише одне питання: «Про внесення до Центральної виборчої комісії подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі на території … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР