Позачергова сесія Одеської обласної ради

04 березня 2022 р. 09:54

Одеська обласна рада

Сьогодні, 4 березня, Одеська обласна рада збирається на спеціальну позачергову сесію онлайн. ІзбірКом сьогодні вперше за багато рокі не буде проводити пряму текстову трансляцію, але ми уважно слідкуємо за подіями.

Попередній порядок денний:

1. Про діяльність обласної ради та її органів

Про утворення лічильної комісії.

Доповідач – Лебедєв Р., начальник юридичного управління апарату обласної ради.

2. Про цільові програми, концепції та містобудування

2.1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 38-VІІІ «Про затвердження обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення в Одеській області».

Доповідач – Дементьєва Т., директор Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації.

2.2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 40-VIІІ «Про затвердження обласної цільової програми «Здоров’я Одещини на 2021-2023 роки».

Доповідач – Одарій-Захар’єва Н., директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

2.3. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1169-VII «Про затвердження обласної Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам, організаціям) спільної власності територіальних громад Одеської області, які забезпечують діяльність обласної ради та обласної державної адміністрації та діяльність яких спрямована на забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, на 2020-2022 роки».

Доповідач – Новицька О., начальник управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку, звітності та інших соціальних виплат апарату обласної ради.

2.4. Про внесення змін до рішення обласної ради від 15 лютого 2022 року № 416-VIIІ «Про затвердження Регіональної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Одеської області на 2022-2025 роки».

Доповідач – Зінченко М., директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

3. Про бюджет та фінанси

Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року № 344-VІII «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік».

Доповідач – Зінченко М., директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

Співдоповідач – Юрко О., голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності.

4. Звернення депутатів

Про звернення депутатів Одеської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення контролю за цінами на всі групи товарів на період дії воєнного стану в Україні.

Доповідач – Діденко Г., голова обласної ради.

5. Депутатські запити

6. Різне

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Продовжуємо цикл подкастів від авторів Інтента. У цьому випуску в Geeky pop згадують, як людство виражало свій страх перед ядерною війною у популярній культурі. Як зародилася мода на власні підземні бункери, страх перед радіацією та до чого все це прийшло.  Андрій та Оксана відкриють неочікувану сторону оріджину деяких персонажів коміксів, та … читати далi

До війни з росією пастор Олександр Чоков з міста Южного на Одещині був священнослужителем в одній з релігійних спільнот міста. Після нападу росії у 2014 році він став волонтером, допомагав переселенцям, як рятували своє життя від воєнних дій на сході України. У 2018 році він став капеланом однієї з військових … читати далi

Генеральна Асамблея ООН на 11-й надзвичайній спеціальній сесії розглядає резолюцію, яка закликає до створення механізму компенсації Україні збитків, завданих війною рф проти України.  У проєкті документу під назвою "Сприяння здійсненню правового захисту та забезпечення відшкодування збитків у зв'язку з агресією проти України" пропонується визнати, що "російська федерація має бути притягнута до відповідальності … читати далi

Цей день настав - автори Geeky pop записали подкаст про аніме.  Андрій та Оксана діляться думками, чому аніме найкращий жанр мультиплікації та що робити з упередженнями щодо нього. Також з цього випуску ви дізнаєтесь про тернистий шлях авторів подкасту до диванних поціновувачів аніме, та про те, які справи нині з цією індустрією … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР