Больше половины: приговор по делу «Краяна» читают уже четвертый день (трансляция)

09 липня 2019 р. 09:45

You control
прозоро
пресс-рум
КВУ
ЦПР

інше

Глава Одесской областной организации "Комитета избирателей Украины" Анатолий Бойко в эфире Думской.ТВ обсудил результаты провального голосования депутатами Одесского облсовета за кандидатуру Александра Ройтбурда на должность директора художественного музея и то, насколько вероятны провокации и столкновения в день российских выборов возле консульства в Одессе. Еще одна тема эфира - получение одесскими нардепами компенсации на проживание в Киеве.

ГенПротест

06 лютого 2015 р. 02:00

ГенПротест

Представники Одеської обласної організації «Комітету виборців України» та  ГО «Ромський правозахисний центр» на круглому столі 27 вересня обговорили питання дискримінації ромської національної спільноти за етнічною та соціальною ознаками, проблем участі ромів у громадському та політичному житті, в сучасних умовах посилення «мови ворожнечі» до ромів та ромських погромів, на фоні частої бездіяльності владних органів.

Спікерами виступили представники Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Анатолій Бойко та Ігор Бринош, голова Ромського правозахисного центру Володимир Кондур, адвокатка Юлія Лісова. Участь в обговоренні взяли також ромські лідери, представники Одеської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, представники громадських організацій, Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, експерти та журналісти.