С апреля возле общественных туалетов должны обустраивать комнаты с пеленальными столиками

07 квітня 2019 р. 15:45

Пеленальные столики для новорожденных должны размещаться в отдельных санитарных помещениях, предназначенных для маломобильных групп, в том числе, людей с инвалидностью. 

Пеленальные столики для новорожденных должны размещаться в отдельных санитарных помещениях, предназначенных для маломобильных групп, в том числе, людей с инвалидностью. 

Государственная строительная норма вступает в силу с 1 апреля 2019 года. Об этом сообщил заместитель министра регионального развития Лев Парцхаладзе.

По его словам, санитарные помещения должны находиться рядом с туалетами общего использования в общественных заведениях.

"Чтобы ими могли воспользоваться люди с инвалидностью с сопровождающими разных полов, родители с маленькими детьми", — объяснил Л. Парцхаладзе.

Кроме того, санитарные комнаты должны быть оборудованы аварийной сигнализацией и системой оповещения для людей с нарушениями зрения и слуха. Площадь таких помещений должна составлять шесть-девять квадратных метров.

Отмечается, что строительная норма обязательна к исполнению как во время проектирования новых зданий, так и реконструкции уже существующих.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За офіційною статистикою мобільних всередині країни громадян на сьогодні більше 5 млн: 1,4 млн внутрішньо переміщених осіб; більше 1 млн людей, які не мають зареєстрованого місця проживання; 3,3 млн так званих «трудових мігрантів», які мають місце реєстрації в одному населеному пункті, а реально живуть в іншому.  1 січня 2020 року … читати далi

Медичні маски тісно увійшли у життя людей з появою пандемії коронавірусу. Носіння масок у громадських місцях і приміщеннях - одна з вимог карантину, який був введений Кабінетом міністрів. У Центрі громадського здоров'я розповіли, як правильно ностити засоби індивідуального захисту.  Неправильне використання медичних масок знижує їхню ефективність, стверджують у Центрі. Маска … читати далi

З 1 червня в Україні запрацювала автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху. Впершу чергу відеофіксацію ввели у столиці та Київській області, проте згодом правоохоронці планують поширити цей вид боротьби з водіями-порушниками по всій території країни. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці у Facebook надав роз'яснення … читати далi

Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та встановила форму відповідної заяви виборця. У ЦВК розповіли, що потрібно зробити виборцю, щоб змінити виборчу адресу. Документ, який ухвалила ЦВК, робить можливою зміну виборчої адреси … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР