С 1 июля пенсионеры с большим стажем начнут получать доплаты

01 липня 2019 р. 12:32

С 1 июля будут увеличены выплаты для тех пенсионеров, которые имеют значительный стаж работы, однако до сих пор получали небольшие пенсии. 

С 1 июля будут увеличены выплаты для тех пенсионеров, которые имеют значительный стаж работы, однако до сих пор получали небольшие пенсии. Речь идет о женщинах, которые отработали более 30 лет, и мужчинах, чей трудовой стаж превышает 35 лет.

Таких пенсионеров, по оценкам Кабмина, в Украине около 2,5 млн. С 1 июля их пенсии составят не менее 2 тыс. грн - всем, кто до сих пор получал меньше, назначат соответствующие надбавки.

«Это будет очередной этап пересчета, и дальше повышение будет происходить в автоматическом режиме», - пояснил премьер Владимир Гройсман.

Напомним, после начала пенсионной реформы в 2017 году это пятый этап пересмотра пенсий. Осенью 2017 года перерасчет пенсий провели для большинства украинских пенсионеров - более 10 млн человек. В начале 2018-го и 2019-го дважды повысили выплаты военным пенсионерам, а в марте нынешнего года ввели автоматическую индексацию пенсий.

Очередная индексация намечена на последний месяц нынешнего года, а весной 2020 года Кабмин обещает массовый перерасчет выплат.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Багато кому доводилося сваритися із сусідами через шумні ремонтні роботи, які ті проводять у нічний час, гучну музику або інші випадки, коли шум заважає жити. Проте мало хто знає, що замість сварок необхідно діяти у законній площині та притягувати таких сусідів до відповідальності. Барське бюро правової допомоги надало юридичні поради, … читати далi

Уряд визначив механізм надання статусу учасника бойових дій (УБД) для осіб, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в антитерористичній операції, але згодом не увійшли до складу підрозділів ЗСУ чи МВС. Відтепер добровольці зможуть отримати державну підтримку і допомогу щодо соціальної та професійної адаптації. У Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово … читати далi

Наші читачі неодноразово запитували, чи потрібна зараз так звана "форма №1", та де можна отримати цей документ, який досить часто вимагають різні служби. Директорка департаменту надання адміністративних послуг Одеської міськради Євгенія Абрамова розповіла ІзбірКому про головні нововведення. Отже, раніше одесити отримували довідку про склад сім'ї у ЖЕКах. Форма цього документа … читати далi

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму телеграм-каналі надав роз'яснення щодо двох платіжок за газ, які отримують українці. За його словами, вперше дві платіжки надійшли українцям у січні - окремо за газ і окремо за його транспортування.  У той же час Олексій Гончарук зазначив, що розділення платіжок на дві частини не вплине … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР