Минздрав запретил рекламировать ряд лекарственных препаратов

30 жовтня 2018 р. 11:01

C целью предотвращения распространения практики самолечения Минздрав обновил перечень безрецептурных лекарственных средств, запрещенных к рекламированию.

C целью предотвращения распространения практики самолечения Минздрав обновил перечень безрецептурных лекарственных средств, запрещенных к рекламированию.

В основном перечень содержит лекарства от простуды, обезболивающие, а также для лечения желудочно-кишечного тракта.

Перечень запрещенных к рекламированию препаратов пополнили: АБРОЛ, БРОНХО-МУНАЛ, БРУСТАН, КОКАРБОКСИЛАЗА-ФОРТЕ, МІРАМІСТИН, НАЗОФЕН БЕБІ, ПАНКРЕАТИН-ЗДОРОВ'Я, СЕДАВІТ и т.д.

Кроме того, из списка исключили ряд наименований лекарственных средств, в частности: АДЕНОМА-ГРАН, БІСАКОДИЛ-НИЖФАРМ, ВІГОР-САНТО, ВІТАПРОСТ, ВІТАПРОСТ ФОРТЕ, ЗОТЕК.

Соответствующие изменения в Перечень лекарственных средств, запрещенных к рекламированию, которые отпускаются без рецепта внесены приказом Минздрава от 14 сентября 2018 № 1689.

По материалам ЮРЛИГА

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Еще до начала карантина в связи с COVID-19 детям, которые заканчивают школу в этом году, выдали бланки для прохождения медицинского осмотра. Такая медицинская справка предоставляется в учебное заведение, в которое ребенок будет поступать. На бланке с одной стороны - данные ребенка, заключения специалистов и данные анализов, а с другой стороны … читати далi

За статистичними даними, щорічно в Україні близько 8 тисяч дітей залишаються сиротами або їхні батьки позбавляються прав. Причини цьому різні: смерть батьків, складні матеріальні обставини батьків, вживання алкоголю і наркотиків, жорстоке ставлення до дітей. Фахівці Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз'яснюють: хто може всиновити дитину, які діти підлягають … читати далi

На даний час побутові личильники газу мають чимало українців. Проте вони, як і інші прибори, - не вічні. У Держпродспоживслужбі розповіли про те, як має проводитися повірка побутових лічильників газу та дали відповіді на найпоширеніші питання. Лічильники газу віднесені до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ) (пункт 41 Переліку категорій … читати далi

З 28 квітня набрали чинності нові вимоги для здійснення платежів відповідно до  Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення". Водночас це жодним чином не вплине на більшість звичайних операцій з переказу грошей, стверджують у Національному банку України. Щоб … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР