Новорічні феєрверки в Одесі: скільки і кому міська влада за них платить

На новорічні феєрверки та послуги піротехніків цього року одеська міська влада витратить близько 450 тисяч гривень. За закупівлі, пов’язані з улаштуванням феєрверків цьогоріч відповідальні районні адміністрації. Про це свідчать дані публічного модуля аналітики BI Prozorro

На сьогодні проведено 9 закупівель на суму 446 600 гривень. Обрано трьох підрядників. 

Лише одну закупівлю провела Київська районна адміністрація. Послуги піротехніків закуплено у фізичної особи підприємця Ганни Кобзар з міста Дніпра. Основний вид її діяльності, за даними аналітичної платформи YouControl, роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Також вона може торгувати іншими невживаними товарами та одягом. Тож чи має ця підприємиця досвід та навички для виконання роботи піротехніка, чи може має відповідний персонал, не зрозуміло. 

У цієї ж підприємиці купує послуги піротехніків та готові вибухові речовини Суворовська районна адміністрація. За 49 980 та 49 990 гривень відповідно. Виглядає як одна закупівля, розбита на дві, такі що вписуються у суму до 50 тисяч гривень і дозволяють просто опублікувати укладений договір. 

Малиновська районна адміністрація вчинила так само, але знайшла іншого підрядника для постачання готових вибухових речовин і послуг піротехніків. Феєрверки у парку Горького влаштує ФОП Олександр Горобець з Херсонської області. Серед його видів діяльності - неспеціалізована торгівля  у магазинах та поштою. Знову ж таки, невідомо, чи здатен цей ФОП, чи, можливо, його працівники, виконати роботу піротехніка. 

Більше за всіх, а саме -  4 закупівлі, провела Приморська районна адміністрація. Для одного й того самого дійства чиновники окремо придбали послуги піротехніків, піротехнічні вироби, музичний супровід та забезпечення дотримання правил безпеки. Підрядник - приватне підприємство “Шеріф”. 

Засновник цієї фірми - Сергій Кобзар з міста Дніпра, не тільки має таке саме прізвище, як і у підприємиці, що надасть послуги піротехніків у Київському та Суворовському районах, а ще й мешкає з цією підприємицею за однією адресою. Вид діяльності у підприємства лише один - роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах. 

Чому маючи лише один КВЕД, пов’язаний з торгівлею, це підприємство буде створювати плейліст для синхронного музичного супроводу феєрверку та забезпечувати дотримання правил безпеки - не зрозуміло. 

Ми спробували звернутися з цим питанням до Олени Марущак, яка вказана у якості контактної особи замовника у закупівлях Приморської райадміністрації та досі користується поштою на рамблері. 

 

 

Але за контактним номером телефону, дізнавшись з якого приводу телефонують, сказали, що пані Олени немає на роботі, сьогодні вже не буде (дзвінок був о 9 ранку) і зв’язатися з нею раніше 28 грудня немає можливості. 

Також ми звернулися до пресслужби міської ради, та відповіді не отримали. 

Авторка: Олена Кравченко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Загальна вибірка пабліків, що обрані для моніторингу, становить 179 сторінок. Серед них: 84 сторінки (до 100 тисяч підписників), що висвітлюють новини міста Одеса та Одеської області, проте не являються ЗМІ; 43 сторінки ЗМІ; 21 сторінка політичних партій; 21 сторінка пабліків, що тимчасово припинили поширення дописів; 10 масових пабліків, що висвітлюють … читати далi

Загальна вибірка FB-пабліків Одеської області, що обрані для моніторингу за 15-21 листопада 2021 р., становить 179 сторінок. Серед них: ● 84 сторінки (до 100.000 підписників), що висвітлюють новини міста Одеса та Одеської області, проте не являються ЗМІ; ● 43 сторінки ЗМІ; ● 21 сторінка політичних партій; ● 21 сторінка пабліків, … читати далi

Сьогодні, 26 листопада, відбулася прессконференція Президента України Володимира Зеленського. Цього разу до участі в заході було запрошено лише 30 представників українських та міжнародних ЗМІ. Такий формат мотивували складною епідемічною ситуацією в країні та досвідом попередніх пресмарафонів. Журналісти були розділені на 5 груп по 6 людей. Зокрема, обговорювалися реформи, ситуація на … читати далi

У 2014 році Одеська міська рада надала ТОВ «Аркадія-Сіті» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення принаймні трьох земельних ділянок в оренду строком на 49 років загальною площею близько 2 га, в тому числі за рахунок території об’єкту культурної спадщини і пам'ятки архітектури та містобудування місцевого значення Парк «Аркадія». За … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР