Новорічні феєрверки в Одесі: скільки і кому міська влада за них платить

На новорічні феєрверки та послуги піротехніків цього року одеська міська влада витратить близько 450 тисяч гривень. За закупівлі, пов’язані з улаштуванням феєрверків цьогоріч відповідальні районні адміністрації. Про це свідчать дані публічного модуля аналітики BI Prozorro

На сьогодні проведено 9 закупівель на суму 446 600 гривень. Обрано трьох підрядників. 

Лише одну закупівлю провела Київська районна адміністрація. Послуги піротехніків закуплено у фізичної особи підприємця Ганни Кобзар з міста Дніпра. Основний вид її діяльності, за даними аналітичної платформи YouControl, роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Також вона може торгувати іншими невживаними товарами та одягом. Тож чи має ця підприємиця досвід та навички для виконання роботи піротехніка, чи може має відповідний персонал, не зрозуміло. 

У цієї ж підприємиці купує послуги піротехніків та готові вибухові речовини Суворовська районна адміністрація. За 49 980 та 49 990 гривень відповідно. Виглядає як одна закупівля, розбита на дві, такі що вписуються у суму до 50 тисяч гривень і дозволяють просто опублікувати укладений договір. 

Малиновська районна адміністрація вчинила так само, але знайшла іншого підрядника для постачання готових вибухових речовин і послуг піротехніків. Феєрверки у парку Горького влаштує ФОП Олександр Горобець з Херсонської області. Серед його видів діяльності - неспеціалізована торгівля  у магазинах та поштою. Знову ж таки, невідомо, чи здатен цей ФОП, чи, можливо, його працівники, виконати роботу піротехніка. 

Більше за всіх, а саме -  4 закупівлі, провела Приморська районна адміністрація. Для одного й того самого дійства чиновники окремо придбали послуги піротехніків, піротехнічні вироби, музичний супровід та забезпечення дотримання правил безпеки. Підрядник - приватне підприємство “Шеріф”. 

Засновник цієї фірми - Сергій Кобзар з міста Дніпра, не тільки має таке саме прізвище, як і у підприємиці, що надасть послуги піротехніків у Київському та Суворовському районах, а ще й мешкає з цією підприємицею за однією адресою. Вид діяльності у підприємства лише один - роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах. 

Чому маючи лише один КВЕД, пов’язаний з торгівлею, це підприємство буде створювати плейліст для синхронного музичного супроводу феєрверку та забезпечувати дотримання правил безпеки - не зрозуміло. 

Ми спробували звернутися з цим питанням до Олени Марущак, яка вказана у якості контактної особи замовника у закупівлях Приморської райадміністрації та досі користується поштою на рамблері. 

 

 

Але за контактним номером телефону, дізнавшись з якого приводу телефонують, сказали, що пані Олени немає на роботі, сьогодні вже не буде (дзвінок був о 9 ранку) і зв’язатися з нею раніше 28 грудня немає можливості. 

Також ми звернулися до пресслужби міської ради, та відповіді не отримали. 

Авторка: Олена Кравченко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Коли в березі 2020 року в Україні були виявлені перші випадки коронавірусу та введений карантин, ніхто й не здогадувався, що це розтягнеться надовго. Проте скоро вже річниця від того, як пандемія почала охоплювати країну і ми почали жити за певними обмеженнями. ІзбірКом щодня інформуватиме про перебіг події на Одещині, в Україні та світі, пов'язаний … читати далi

За період з 29 березня по 4 квітня було проаналізовано 187 пабліків, серед яких 87 сторінок (до 100 тис. підписників), що висвітлюють новини міста Одеса та Одеської області, проте не являються ЗМІ, 43 сторінки ЗМІ, 21 сторінка політичних партій, 21 сторінка пабліків, що тимчасово припинили поширення дописів, 13 масових пабліків, що висвітлюють новини Одещини, проте не є ЗМІ (100 тис. - 500 тис. підписників). Загальна … читати далi

На початку 2021-го року Кабінет міністрів України ініціював законопроєкт №4583 щодо змін у законах України “Про міський електричний транспорт” та “Про автомобільний транспорт”, що стосуються перевезення пасажирів. Згідно із ним, зокрема, електротранспорт має бути пристосований для людей із інвалідністю та маломобільних груп населення. Відповідно тролейбуси та трамваї — оснащені звуковими … читати далi

ІзбірКом продовжує досліджувати декларації посадовців. Ми вже говорили про статки голови Одеської обласної держадміністрації Сергія Гриневецького, наразі розглянемо доходи його заступників. Першим заступником очільника ОДА ще в січні Кабмін погодив Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ. Тож у володінні Волошенкова входять: Квартира площею 277,9 кв. м в Одесі з 2004 року … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР